Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко впродовж тижня (22-26 травня 2017 року)

29 Травня 2017, 17:52

У понеділок, 22 травня, секретар міської ради Олена Пономаренко взяла участь у щотижневій оперативній нараді та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради. Під час апаратної наради Віктор Леонідович передав слово для ведення Олені Анатоліївні, яка закцентувала увагу присутніх на основних нарадах та заходах, які заплановані на цьому тижні. Головні розпорядники коштів доповіли про стан використання коштів за минулий тиждень та з початку року, про проведені тендерні торги у 2017 році, також присутні обговорили поточний стан щодо забезпечення життєдіяльності міста.

У другій половині дня секретар міської ради взяла участь у нараді з питань підготовки громадських слухань добровільного об’єднання територіальних громад.

Цього ж дня Олена Анатоліївна взяла участь у робочій зустрічі міського голови В.Л. Весельського з начальником Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області Заінчковським І.А. з метою обговорення питань щодо реалізації проекту «Прозорий соціальний офіс» та його фінансування. А також провела робочу зустріч з депутатською фракцією «Солідарність».

У вівторок, 23 травня, міський голова В.Л. Весельський за участі секретаря міської ради О.А. Пономаренко провів робочу зустріч із засновником компанії «Трансстандарт» Ельшадом Меліковим та іншими потенційними інвесторами. Як зазначив очільник міста: «Для нас надзвичайно важливим є створення нових робочих місць та реалізація проектів, які зможуть дати Новограду-Волинському потужний імпульс розвитку». Тож, під час зустрічі обговорювалися питання щодо будівництва у місті біогазового заводу та йшлося про перспективи подальшої співпраці.

Цього ж дня секретар міської ради Пономаренко О.А. прийняла участь в урочистому мітингу до Дня Героїв, який відбувся біля меморіалу вшанування загиблих воїнів АТО. А також  прийняла участь у зустрічі з делегацією з Міністерства соціальної політики України, а саме радниками міністра Романом Турбою та Анною Гуровою, менеджером по роботі з ключовими клієнтами Анною Столярчук та менеджером продукту Антоном Підлипським. Мета візиту впровадження пілотного проекту щодо надання соціальних та адміністративних послуг.

Зокрема, секретар міської ради взяла участь у засіданні Міжвідомчої координаційної ради з питань ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Мета засідання – вивчити досвід роботи закладів соціальної сфери міста для впровадження нових методів у реабілітаційному процесі в установах соціального захисту області.

У другій половині дня Олена Анатоліївна прийняла участь в урочистому відкритті пам’ятного знаку Небесній сотні та загиблим учасникам АТО та під час заходу звернулася до присутніх.

У середу, 24 травня, секретар міської ради Пономаренко О.А. взяла участь у 39 засіданні виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. Цього ж дня під головуванням очільника міста Віктора Весельського за участі Пономаренко О.А. відбулась нарада з керівниками підприємств, установ та організацій міста, які працюють на умовах контракту з міським головою. Кожен з присутніх керівників детально доповів про фінансовий стан, проблемні питання в роботі та шляхи їх вирішення.

А також Олена Анатоліївна взяла участь у робочій зустрічі-нараді міського голови з керівниками автозаправочних станцій, які знаходяться на території міста: ТОВ «Стратегія старт люкс» (Доля Олександр Петрович), ТОВ «Марнтал» (Гуменюк Оксана Вололимирівна), ТОВ «Стейт Оіл» бренд «БРСМ-Нафта» (Савицький Андрій Володимирович) та АЗС, що знаходиться на вулиці Шевченка, 82 (Смоляр Валентин Омелянович).

У другій половині дня Пономаренко О.А. взяла участь у загальноміських громадських слуханнях питання «Про ініціювання депутатами міської ради пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Новоград-Волинського району (Наталівка та Олександрівка Наталівської сільської ради, Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля Майстрівської сільської ради, Сусли та Івашківка Суслівської сільської ради, Нова Романівка, Вершниця, Кущове, Перемога, Слобода Романівська, Ужачин, Яблуневе Новороманівської сільської ради) з адміністративним центром в місті Новограді-Волинському».

У четвер, 25 травня, секретар міської ради Олена Пономаренко разом з міським головою Віктором Весельським взяла участь у пленарному засіданні одинадцятої сесії обласної ради сьомого скликання.

У п’ятницю, 26травня, Пономаренко Олена Анатоліївна разом з очільником міста  В.Л. Весельським та заступником міського голови Л.В. Шутовою приймала участь у святкових заходах з нагоди 60-річного ювілею Тернопільського державного медичного університету.
 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія