Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко впродовж тижня (24-28 квітня 2017

3 Травня 2017, 7:12

У понеділок, 24 квітня, секретар міської ради Олена Пономаренко у складі делегації, яку очолив міський голова Віктор Весельський перебувала у місті Харкові на відкритті Центрів надання соціальних послуг «Прозорий офіс» за участю Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. 

Наступного дня, 25 квітня разом з членами делегації з робочим візитом перебувала у місті Києві, де відбулась зустріч із заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Левом Парцхаладзе щодо будівництва ЦНАПу у нашому місті та модернізації ЗОШ №7. А також із державним секретарем Міністерства екології та природних ресурсів України Геннадієм Дмитренком, в ході якої було обговорено ряд нагальних питань.

У середу, 26 квітня, Пономаренко О.А. взяла участь у 37 засіданні виконавчого комітету міської ради. У другій половині дня Олена Анатоліївна під час мітингу-реквієму з нагоди 31-ї річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції, висловила вдячність та пошану ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

У четвер, 27 квітня, Олена Анатоліївна взяла участь у програмі візиту Міністра соціальної політики України Андрія Реви, який з робочим візитом перебував у місті щодо впровадження загальноукраїнського соціального проекту «Прозорий офіс» у місті Новограді-Волинському.

У п’ятницю секретар міської ради Пономаренко О.А. привітала учасників VІІІ обласної спартакіади збірних команд органів місцевого самоврядування серед депутатів та працівників виконавчого комітету міської ради змагань та очолила команду Новоград-Волинської міської ради.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія