Робочі зустрічі та наради секретаря міської ради Олени Анатоліївни Пономаренко

30 Жовтня 2017, 23:31

У зв’язку з проведенням 27 жовтня першого засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного вісімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання, з відпустки було відкликано секретаря міської ради О.А.Пономаренко. А так, як міський голова В.Л.Весельський перебував цього дня у відрядженні в Одесі, відповідно виконання обов’язків міського голови було покладено на секретаря міської ради О.А.Пономаренко.

Тож, 27 жовтня, секретар міської ради провела перше засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного вісімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

Оскільки 28 жовтня українці відзначають 73-у річницю визволення України від фашистських загарбників, напередодні, 27 жовтня, у Новограді-Волинському відбулось покладання квітів. Виконуюча обов’язки міського голови Олена Пономаренко, представники  місцевої влади, ветерани та громадськість міста поклали квіти до пам’ятника воїнам-визволителям у сквері Слави.

По тому, у міському Палаці культури імені Лесі Українки  відбулося урочисте засідання клубу „Ветеран“. Із доповіддю про історію  запеклої боротьби наших воїнів  виступив голова ради ветеранів міста Василь Парфьонов. Слова вдячності на адресу сивочолих ветеранів висловила виконуюча обов’язки міського голови Олена Пономаренко.

Також Олена Анатоліївна вручила Почесні грамоти Новоград-Волинської міської ради та Подяки міського голови ветеранам війни і праці за мужність і відвагу, проявлені під час Другої світової війни, вагомий внесок в соціально-економічний розвиток міста, багаторічну активну і плідну діяльність в міській організації ветеранів, участь у ветеранському русі, громадському житті міста і патріотичному вихованні молоді та тверду життєву позицію

Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія