Робочі зустрічі та наради в.о. міського голови С.Ю. Колотова впродовж тижня (09 – 13 жовтня 2017 року)

16 Жовтня 2017, 19:28

У понеділок, 9 жовтня, Сергій Юрійович провів щотижневу оперативну нараду із заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради, а затим апаратну нараду з керівниками виконавчих органів міської ради та начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. У ході нарад було розглянуто актуальні питання життєдіяльності міста. Під час наради в.о. міського голови закцентував увагу присутніх на основних питаннях та дорученнях, які потребують першочергового виконання, черговий раз наголосив на своєчасному освоєнні бюджетних коштів. С.Ю.Колотов звернув увагу, що відповідно до розпорядження від 05.10.2017 № 228(о) «Про початок опалювального сезону 2017-2018 років» з 8:00 години 11 жовтня 2017 року розпочнеться опалення приміщень міськрайТМО, об’єктів соціальної сфери та житлового фонду міста. 

Після проведення вищезазначених нарад, в.о. міського голови С.Ю. Колотов разом з заступником міського голови О.В. Гвозденко та начальником управління освіти і науки міської ради Т.В. Ващук зустріли народного депутата України В.М. Литвина та відвідали заклади освіти міста. А також з народним обранцем зустрівся та поспілкувався із мешканцями житлових будинків на вул. Дружби, щодо актуальних питань життєзабезпечення мікрорайону, освоєння коштів, які було виділено для проведення капітального ремонту будинків №129 та №131.

У другій половині дня провів конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради.

У вівторок, 10 жовтня, Сергій Юрійович провів нараду з питань добровільного об’єднання територіальних громад за участі депутатів міської ради. а також протягом дня здійснив ряд робочих зустрічей та нарад щодо забезпечення життєдіяльності міста.

У середу, 11 жовтня, під головуванням в.о. міського голови С.Ю.Колотова відбулося 45 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання. У ході якого було розглянуто основне питання „Про готовність галузей господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 років“. А також було розглянуто та прийнято наступні рішення: про квартирні питання; про взяття на соціальний квартирний облік; про передачу майна комунальної власності територіальної громади міста; про оренду та реєстр майна комунальної власності територіальної громади міста; про захист прав та законних інтересів дітей; про захист житлових і майнових прав дітей; про затвердження висновку органу опіки та піклування; про поточне будівництво у місті; про перереєстрацію тимчасових торгівельних споруд для провадження підприємницької діяльності; про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік; про надання разової грошової допомоги учасникам АТО та членам їх сімей; про надання разової грошової допомоги на лікування; про надання разової грошової допомоги в зв’язку з обставинами; про затвердження висновків органу опіки та піклування; про встановлення режиму роботи торгових та інших об’єктів у місті. Відповідним прийнятим рішенням встановлено товариству з обмеженою відповідальністю «Бренвель» тариф на послуги з теплопостачання для Новоград-Волинської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів Житомирської обласної ради. З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання, можна буде ознайомитися на офіційному сайті міста у рубриці „Нормативна база – Рішення виконавчого комітету“.

У другій половині дня здійснив виїзне засідання комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок, після якого у міській раді Сергій Юрійович разом з членами комісії провів підведення підсумків даного виїзного засідання.

У четвер, 12 жовтня, Сергій Колотов прийняв участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин. Потому провів засідання комісії виконавчого комітету міської ради з окремих питань управління комунальним майном.

Відповідно до розпорядження міського голови від 13.10.2017р. № 298(к) міського голову Весельського В.Л. було відкликано з щорічної основної відпустки з 13.10.2017р. у зв’язку із необхідністю скликання позачергової сімнадцятої та чергової вісімнадцятої сесій міської ради сьомого скликання, тому Колотов С.Ю. приступив до виконання посадових обов’язків першого заступника міського голови. 

У п’ятницю, 13 жовтня, Сергій Юрійович прийняв участь у заходах, які проходили у місті з нагоди Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва, Дня захисника України, 75-ліття від початку формування Української повстанської армії. Зокрема у покладанні квітів до підніжжя Меморіалу пам’яті загиблим воїнам АТО, відкритті пам’ятного знаку воїнам, які віддали життя за волю України, концертній програмі «Воскресне волі дух і наша сила».

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія