Робочі зустрічі та наради заступника міського голови І.К. Ящук впродовж тижня (09 – 13 жовтня 2017 року)

16 Жовтня 2017, 19:32

Заступник міського голови І.К. Ящук у понеділок, 9 жовтня, взяла участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням в.о. міського голови С.Ю. Колотова. Потому провела галузеву нараду.

У вівторок, 10 жовтня, відбулася робоча нарада щодо добровільного об’єднання громад, під час якої Ірина Климівна озвучила фінансові можливості та ризики даного процесу. Цього ж дня згідно із затвердженим графіком особистого прийому громадян у виконавчому комітеті міської ради, мешканці міста мали можливість звернутися до Ірини Климівни з питаннями, які потребують невідкладного вирішення та відносяться до компетенції посадовця.

11 жовтня, у середу, І.К. Ящук взяла участь у 45 засіданні виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, що відбулося під головуванням в.о. міського голови С.Ю.Колотова. Зокрема, Ірина Климівна доповіла проект рішення «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік». Також під час засідання виконавчого комітету міської ради заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ящук І.К. під час інформування про надходження до міського бюджету коштів від пайової участі за 9 місяців 2017 року, зазначила, що бюджет розвитку міста є складовою частиною соціального фонду міського бюджету. станом на 01.10.2017 бюджет розвитку затверджено в сумі 1855,00 тис.грн., в т.ч. надходження коштів від пайової участі – 155,00 тис.грн. протягом 9-ти місяців 2017 року до бюджету розвитку фактично надійшло 159,3 тис.грн., з них 100,00 тис.грн. було спрямовано на проведення капітального ремонту доріг комунальної власності.

У четвер, 12 жовтня, Ірина Ящук провела оперативну нараду щодо сплати адміністративного та збору за реєстрацію речових прав у 2017 році. У другій половині дня прийняла участь в оголошенні результатів конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

У п’ятницю, 13 жовтня, у Новограді-Волинському вшанували пам’ять загиблих героїв сьогодення. У переддень трьох величних свят – Покрови Пресвятої Богородиці, Дня Українського козацтва та Дня захисника України, тож Ірина Климівна разом із іншими високопосадовцями, поклала квіти до підніжжя Меморіалу пам’яті загиблим воїнам АТО. Цього ж дня на території Свято-Михайлівського собору, міський голова В.Л.Весельський у супроводі своїх заступників, серед яких і Ірина Климівна, відкрили пам’ятний знак воїнам, які віддали життя за волю України. Потому у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки відбулася концертна програма «Воскресне волі дух і наша сила» з нагоди Дня захисника України, Дня Українського козацтва та 75-ліття від початку формування Української повстанської армії. Також цього дня у зв’язку з робочим візитом голови Житомирської обласної ради В. В. Ширми під головуванням міського голови В.Л.Весельського, після огляду будівельного майданчику  хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайТМО, за участі заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ящук І.К., відбулася нарада щодо фінансування та продовження будівництва хірургічного корпусу.

Протягом тижня Ірина Климівна проводила співбесіди з головними розпорядниками коштів міського бюджету щодо забезпечення галузей коштами до кінця 2017 року. Також здійснювала підготовку на підпис розпоряджень про виділення коштів з міського бюджету та фінансово-господарських документів.

Відділ інформації та

зв’язків з громадськістю

 

Чат-бот Гаряча лінія