Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Л.В. Шутової впродовж тижня (30 жовтня-2 листопада 2017 року)

6 Листопада 2017, 0:19

У понеділок, 30 жовтня, у першій половині дня заступник міського голови Л.В.Шутова взяла участь у щотижневій оперативній та розширеній апаратній нарадах під головуванням міського голови В.Л.Весельського. Зокрема під час оперативної наради Лариса Валентинівна доповіла про використання коштів та хід виконання робіт на будівельному майданчику хірургічного корпусу та запросила на урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери. Потому була присутня на спільній нараді керівництва міста та району щодо створення нових об’єднаних територіальних громад.

У другій половині дня взяла участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології та доповідала з питань віднесених до її компетенції. 

У вівторок, 31 жовтня, взяла участь у засіданнях постійних комісії міської ради з питань економічного розвитку та з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту.

У середу, 1 листопада, Лариса Валентинівна провела засідання комісії з питань надання соціальних допомог і виплат. У другій половині дня взяла участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань депутатської етики, дотримання прав та свобод громадян.

Протягом тижня заступник міського голови Л.В.Шутова розглядала та візувала проекти рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпорядження міського голови, опрацьовувала вхідну і вихідну кореспонденцію та документацію.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія