Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Лариси Валентинівни Шутової впродовж тижня (03-05 травня 2017 року)

10 Травня 2017, 8:39

У середу, 3 травня, заступник міського голови Лариса Шутова взяла участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням міського голови Віктора Весельського. Під час апаратної наради головні розпорядники коштів доповіли про використання бюджетних коштів по всіх галузях за 4 місяці 2017 року, а також обговорили поточний стан щодо забезпечення життєдіяльності міста.

Цього ж дня Лариса Валентинівна провела щотижневу галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради (відповідно до розпорядження міського голови від 28.12.16  № 380(к) «Про розподіл обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради»).

У четвер, 4 травня, Шутова Л.В. взяла участь у засіданні конкурсної комісії, під час якого визначено переможця конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради. А також провела засідання робочої групи щодо продовження будівництва хірургічного корпусу.

У другій половині дня заступник міського голови провела засідання комісії з питань надання соціальних допомог і виплат. А також взяла участь у робочій зустрічі міського голови Весельського В.Л. з проектантом соціального проекту «Прозорий офіс» в місті Новограді-Волинському.

Цього ж дня під головуванням заступника міського голови Лариси Шутової відбулось засідання робочої групи з питань Новоград-Волинського госпітального округу, склад якої затверджено розпорядженням міського голови від 31.03.2017 № 82 (о).

У п’ятницю, 5 травня, Лариса Валентинівна взяла участь у засіданні робочої групи з питань вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад. А також взяла участь у особистому прийомі громадян міським головою Віктором Весельським.

У другій половині дня Шутова Л.В. прийняла участь у урочистому засіданні клубу «Ветеран» з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, де від імені міського голови В.Л. Весельського з привітальним словом звернулась до присутніх.

Заступник міського голови прийняла участь у церемонії відправлення бійців військової частини – польова пошта В 2803, які вирушили для вдосконалення навиків бойової підготовки, набутих у місці постійної дислокації, та проведення батальйонних тактичних навчань на полігон в іншу область.
 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія