Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Лариси Валентинівни Шутової впродовж тижня (10-14 квітня 2017 року)

18 Квітня 2017, 6:22

Впродовж тижня заступник міського голови Лариса Шутова взяла участь у роботі першої погоджувальної ради, яка відбулась 10 квітня, та постійних комісій міської ради (11, 12, 13 та 14 квітня), як один з доповідачів 3-х питань порядку денного 12 сесії міської ради сьомого скликання.

Крім того, 10 квітня у заступника міського голови відбулась галузева нарада з начальниками управлінь і відділів міської ради, які відповідають за питання охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення. Цього ж дня за ініціативи Лариси Шутової як голови громадської організації «Новоград-Волинська міська організація жінок» на клумбах біля Будинку рад  відбулася весняна акція по висадці 430 троянд.

11 квітня Лариса Валентинівна провела засідання робочої групи щодо організації робочого візиту Міністра соціальної політики України Реви А.О. також під головуванням Лариси Шутової відбулися наради: з керівним складом КЗ «ЦПМСД» та аптечних закладів щодо впровадження реімбурсації лікарських засобів.

12 квітня за участі Лариси Шутової міський голова Віктор Весельський провів робочу зустріч з генеральним менеджером торгово-промислової компанії „Н.З.Техно“ Володимиром Мітіним. У цей день Лариса Валентинівна взяла участь у черговому засіданні виконавчого комітету міської ради та  нараді з питання щодо використання бюджетних коштів за перший квартал 2017 року. Також мешканці міста мали можливість поспілкуватися із заступником міського голови на особистому прийомі.

13 квітня, у першій половині дня, Лариса Шутова разом із головним лікарем КЗ «ЦПМСД міста Новограда-Волинського» Інною Вошко взяли участь у селекторній нараді з обговорення питання щодо впровадження відшкодування вартості лікарських засобів, яку провів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. У другій половині дня Лариса Валентинівна провела засідання комісії з питань надання соціальних допомог і виплат.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія