Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Лариси Валентинівни Шутової впродовж тижня (12 – 16 червня 2017 року)

19 Червня 2017, 21:46

У понеділок, 12 червня, незважаючи на перебування у відпустці, заступник міського голови Лариса Шутова взяла участь у роботі постійних комісій з розгляду питань порядку денного тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання: постійній комісії міської ради з питань економічного розвитку; постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту.

У вівторок, 13 червня, Лариса Валентинівна взяла участь у розширеній нараді щодо створення Госпітальної ради Новоград-Волинського госпітального округу. А затим у робочій зустрічі Надзвичайного та Повноважного посла Китайської Народної Республіки в Україні пана Ду Вея, народного депутата України Литвина Володимира Михайловича та представників посольства КНР, які завітали до міста з метою обговорення питань соціально-економічного розвитку та можливості подальшої співпраці.
У середу, 14 червня, під головуванням заступника міського голови відбулась робоча нарада по будівництву хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО. Крім того, Лариса Шутова взяла участь у черговому, сороковому, засіданні виконавчого комітету міської ради, під час якого, зокрема, було прийнято рішення «Про продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв у торгових об’єктах міста Новограда-Волинського особам, які мають знаки належності до будь-якого військового формування на період проведення АТО».

Цього ж дня заступник міського голови взяла участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології, у ході якої відбулось обговорення проектів рішень тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання. А також провела засідання комісії з питань надання соціальних допомог і виплат.

У четвер, 15 червня, Лариса Валентинівна разом з міським головою В.Л. Весельським, секретарем міської ради О.А. Пономаренко, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради І.К. Ящук ознайомилась з підготовчими роботами до будівництва хірургічного корпусу та ходом проведення робіт з капітального ремонту 4-го поверху лікувального корпусу міськрай ТМО.

Також Лариса Шутова взяла участь в урочистостях з нагоди Дня медичного працівника, під час яких було відзначено кращих представників медичної галузі Почесними грамотами і Подяками.

Цього ж дня у рамках підготовки до чергової сесії міської ради, заступник міського голови взяла участь ще у двох засіданнях постійних комісій: з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян; з питань містобудування, архітектури та земельних відносин. Крім того, під головуванням Лариси Валентинівни відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У п’ятницю, 16 червня, Лариса Шутова провела оперативну нараду по будівництву хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО. А також взяла участь у особистому прийомі громадян, який міський голова В.Л. Весельський провів у ЗОШ №9.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія