Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Лариси Валентинівни Шутової впродовж тижня (24-28 квітня 2017 року)

3 Травня 2017, 7:16

У понеділок, 24 квітня, заступник міського голови Лариса Шутова у складі делегації, яку очолив міський голова Віктор Весельський перебувала у місті Харкові на відкритті Центрів надання соціальних послуг «Прозорий офіс» за участю Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Наступного дня, 25 квітня разом з членами делегації з робочим візитом перебувала у місті Києві, де відбулась зустріч із заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Левом Парцхаладзе щодо будівництва ЦНАПу у нашому місті та модернізації ЗОШ №7. А також із державним секретарем Міністерства екології та природних ресурсів України Геннадієм Дмитренком, в ході якої було обговорено ряд нагальних питань.

У середу, 26 квітня, Лариса Шутова взяла участь у 37 засіданні виконавчого комітету міської ради сьомого скликання та в урочистій ході і мітингу-реквіємі, приурочених 31-й річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції. Затим Лариса Валентинівна провела засідання комісія з питань захисту прав дитини.

У четвер, 27 квітня, заступник міського голови взяла участь у програмі візиту Міністра соціальної політики України Андрія Реви, який цього дня перебував у місті. Мета візиту: впровадження загальноукраїнського соціального проекту «Прозорий офіс» у місті Новограді-Волинському.

У п’ятницю, 28 квітня, Лариса Валентинівна взяла участь у виїзному прийомі громадян, який проводив міський голова Віктор Весельський у приміщення Будинку офіцерів.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія