Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Лариси Валентинівни Шутової впродовж тижня (24 – 30 липня 2017 року)

28 Липня 2017, 2:30

У понеділок, 24 липня, заступник міського голови Л.В. Шутова взяла участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які відбулись під головуванням міського голови В.Л. Весельського. Під час апаратної наради головні розпорядники коштів проінформували, про освоєння коштів за минулий тиждень по кожному рядку, начальники управлінь та відділів доповіли про виконані завдання та доручення, а також обговорили поточний стан щодо забезпечення життєдіяльності міста. Затим у Лариси Валентинівни відбулася галузева нарада з начальниками управлінь і відділів міської ради, діяльність яких належить до питань, за які несе відповідальність.

У другій половині дня відбулося друге засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання, у роботі якого взяли участь 15 осіб із 16, що входять до складу погоджувальної ради. Під час розгляду проектів рішень, які доповідали секретар міської ради, перший заступник міського голови, заступники міського голови, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради були враховані всі зауваження та пропозиції висловлені у ході засідань постійних комісій.

У вівторок, 25 липня, під головуванням Лариси Шутової відбулась нарада по будівництву хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО. Також заступник міського голови провела опікунську раду при виконавчому комітеті та засідання комісії з питань надання соціальних допомог і виплат.

У середу, 26 липня, Лариса Валентинівна перебувала у відрядженні у місті Житомирі. У другій половині дня, згідно з затвердженим графіком, заступник міського голови провела особистий прийом громадян.

У четвер, 27 липня, Лариса Шутова взяла участь у пленарному засідання чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання. За результатами реєстрації на пленарне засідання прибули 27 депутатів міської ради та міський голова, у такому складі засідання є повноважним та має право вирішувати усі питання, які внесені у порядок денний. З повними текстами прийнятих рішень, після їх підписання міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради у рубриці „Нормативна база – Рішення міської ради“, результати поіменного голосування розміщені у рубриці „Нормативна база – Результати поіменного голосування“. Проведення п’ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання планується 21 вересня 2017 року.

Впродовж 28, 29 та 30 липня заступник міського голови братиме участь в урочистих заходах, приурочених 30-й річниці Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія