Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Лариси Валентинівни Шутової впродовж тижня (29 травня-04 червня 2017 року)

7 Червня 2017, 19:56

У понеділок, 29 травня, заступник міського голови Лариса Шутова взяла участь у щотижневій оперативній нараді та розширеній апаратній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради. А також провела щотижневу галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради та нараду з питань будівництва «Прозорого соціального офісу».

У вівторок, 30 травня, у конференц-залі Будинку рад відбулась щорічна зустріч випускників загальноосвітніх шкіл міста із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з представниками міської влади. Із порадами та батьківськими настановами до дітей звернулась заступник міського голови Лариса Шутова, яка вручила присутнім привітальні листи від імені міського голови та адресну матеріальну допомогу.

Цього ж дня заступник міського голови разом з начальником відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомиром Дутчаком взяла участь у нараді з директором ТОВ «Політехмед Д» Валерієм Девко, яку провів міський голова Віктор Весельський. Основний напрямок діяльності товариства: постачання, ремонт, налагодження медичного обладнання українських та іноземних виробників, проведення науково-технічних експертиз та надання консультаційних послуг щодо експлуатації медичного обладнання. Під час зустрічі було обговорено перспективи співпраці, зокрема щодо можливості у майбутньому постачання медичного обладнання для хірургічного корпусу, будівництво якого розпочато у місті.

У четвер, 1 червня, Лариса Валентинівна взяла участь в огляді ходу проведення робіт з капітального ремонту та благоустрою вулиць Шевченка – Івана Мамайчука, від стадіону «Авангард» до міського парку культури та відпочинку. Також було оглянуто загальний стан благоустрою міського парку: вивезення сміття, роботу вбиральні та атракціонів, облаштування клумб та окремих елементів благоустрою.

Цього ж дня Лариса Шутова провела засідання комісії з питань надання соціальних допомог і виплат.

Впродовж тижня заступник міського голови проводила оперативні наради по будівництву хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО. А також взяла участь у засіданнях постійних комісій міської ради: з питань містобудування, архітектури та земельних відносин; з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту. В ході засідань було опрацьовано проекти рішень, які пропонуються до розгляду на пленарне засідання тринадцятої міської ради сьомого скликання.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія