Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Лариси Валентинівни Шутової
![Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Лариси Валентинівни Шутової](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dsb0oe90gua95j1vfl2vp1eapdn.jpg)
У п’ятницю, 10 листопада о 9 год., заступник міського голови Л.В. Шутова взяла участь у другому пленарному засіданні вісімнадцятої сесії міської ради. Під час засідання розглядали два питання порядку денного, а саме: «Про звіт міського голови про роботу виконавчих органів міської ради та про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами міської ради у 2017 році» та «Про звіти посадових осіб міської ради, яких вона обирає або затверджує».
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради