Робочі зустрічі та наради заступника міського голови – начальника фінансового управління І.К. Ящук впродовж тижня (13 листопада – 17 листопада 2017 року)

20 Листопада 2017, 1:25

Відповідно до тижневого плану роботи виконавчих органів міської ради, у понеділок, 13 листопада заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук взяла участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які провів міський голова Віктор Леонідович Весельський. У ході розгляду актуальних питань життєзабезпечення міста, з головними розпорядниками коштів було обговорено стан освоєння коштів міського бюджету до кінця поточного року. Крім того, очільник міста наголосив на питаннях формування бюджету на 2018 рік та пріоритетних напрямках соціально-економічного розвитку міста.

Затим у Ірини Климівни відбулась галузева нарада з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради згідно з розподілом обов’язків.

У другій половині дня І.К. Ящук взяла участь у нараді з питань організації харчування учнів у 2018 році, яка відбулась під головуванням заступника міського голови О.В. Гвозденко.

У вівторок, 14 листопада, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради провела нараду щодо виплат грошового забезпечення в умовах формування бюджету 2018 року. Зокрема, з головним фінансистом військової частини А 0409 було обговорено питання щодо виплат грошового забезпечення військовослужбовцям у наступному році.

Цього ж дня у Ірини Климівни відбувся особистий прийом громадян.

У середу, 15 листопада, Ірина Ящук взяла участь в обласній нараді щодо виконання бюджетів міст у 2017 році та порядку формування бюджетів на 2018 рік.

У четвер, 16 листопада, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради взяла участь у відкритій зустрічі міського голови В.Л. Весельського з громадою міста, у ході якої очільник міста прозвітував про свою роботу за 2017 рік.

У п’ятницю, 17 листопада, І.К. Ящук провела галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради, у ході якої було обговорено плани на наступний тиждень.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія