Робочі зустрічі та наради заступника міського голови – начальника фінансового управління І.К. Ящук впродовж тижня (23-27 жовтня 2017 року)

30 Жовтня 2017, 23:35

23 жовтня міський голова В.Л. Весельський провів щотижневі оперативну та апаратну наради, участь у яких взяла заступник міського голови – начальника фінансового управління І.К.Ящук. На нарадах обговорювали актуальні питання життєзабезпечення. Заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради під час нарад закцентувала увагу на використанні коштів міського бюджету.

Потому Ірина Климівна взяла участь в обговоренні проекту рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік», з метою перерозподілу коштів міського бюджету. Заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради озвучила інформацію про використання коштів міського бюджету за січень-вересень 2017 року.              

Потому Ірина Климівна надала інформаційний матеріал до проекту рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік». Під час наради була проведена предметна розмова з головними розпорядниками коштів у розрізі перерозподілу коштів міського бюджету по загальному і спеціальному фонду, а також розглядалися пропозиції щодо додаткового спрямування коштів капітальних видатків спеціального фонду. Для кожного з керівників структурних підрозділів були озвучені пропозиції щодо оптимізації роботи підконтрольних їм галузей.

У вівторок, 24 жовтня, Ірина Климівна взяла участь у засіданні конкурсної комісії на заміщення вакантних посад: головного спеціаліста фінансового управління міської ради та головного спеціаліста юридичного відділу міської ради.

У другій половині дня І.К.Ящук провела особистий прийом громадян з 15:00 до 17:00 в громадській приймальні №1 Будинку рад.

В четвер, 26 жовтня, заступник міського голови взяла участь в оголошенні результатів конкурсу на заміщення вакантних посад головного спеціаліста фінансового управління міської ради та головного спеціаліста юридичного відділу міської ради.

Потому Ірина Климівна відвідала засідання спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад. Після якого взяла участь в засіданні круглого столу на тему: «Обговорення проекту рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Майстрів, Маковиці, Майстрова Воля Майстрівської сільської ради».

У п’ятницю, 27 жовтня, заступник міського голови  – начальник фінансового управління І.К. Ящук провела галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради, під час якої було розглянуто виконання завдань та доручень, а також були надані відповідні вказівки для контролю.

Також, у зв’язку з проведенням першого засідання погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного вісімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання, з відпустки було відкликано секретаря міської ради О.А.Пономаренко. Відповідно виконання обов’язків міського голови було покладено на секретаря міської ради О.А.Пономаренко. У першому засіданні погоджувальної ради під головуванням Олени Анатоліївни взяла участь і заступник міського голови  – начальника фінансового управління І.К. Ящук

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія