Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук впродовж тижня (11-15 грудня 2017 року)

18 Грудня 2017, 9:13

11 грудня заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук взяла участь в оперативній нараді, яка проходила під головуванням міського голови В.Л. Весельського та у ході якої було обговорено ряд питань, зокрема щодо майна комунальної власності, міського бюджету, соціального забезпечення, а також визначено першочергові завдання та плани на поточний робочий тиждень.

Затим у Ірини Ящук відбулась галузева нарада з підпорядкованими управліннями та відділами міської ради. Варто зазначити, що відтепер замість щотижневої апаратної наради, заступники міського голови та керуючий справами виконавчого комітету міської ради щопонеділка проводитимуть такі наради відповідно до своїх посадових обов’язків.

У другій половині дня Ірина Климівна провела обговорення проекту міського бюджету на 2018 рік, який було презентовано у великій залі Будинку рад. Під час заходу присутні заслухали доповідь заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради, яка супроводжувалася презентацією інформаційного матеріалу з діаграмами та графіками. Зокрема, Ірина Ящук озвучила планові та прогнозні показники надходжень та витрат у 2018 році. Варто зазначити, що при формуванні проекту бюджету міста на наступний рік, враховано вимоги Бюджетного та Податкового кодексів України, положення програми діяльності Кабінету Міністрів України, проект Основних напрямів бюджетної політики на 2018–2020 роки, Стратегію реформування системи управління державними фінансами на 2017–2020 роки, а також зміни до законодавчих актів, пов’язаних з подальшою реалізацією реформи міжбюджетних відносин у контексті децентралізації.

Протягом вівторка, 12 грудня, Ірина Климівна брала участь у 2-х засіданнях постійних комісій міської ради, а саме: з питань економічного розвитку; з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян. У ході засідань було опрацьовано проекти рішень, які виносяться на розгляд 19-ї сесії міської ради сьомого скликання.

У середу, 13 грудня, за участі І.К. Ящук відбулось 49 засідання виконавчого комітету міської ради, на розгляд якого було внесено 34 питання.

Потому Ірина Ящук взяла участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту, на якій знову ж таки було опрацьовано проекти рішень, які пропонується до розгляду на чергову сесію. Значну увагу депутати приділили проектам рішень, що стосуються профільних питань постійної комісії. Окрім того, були розглянуті проекти затвердження ряду міських програм та внесення змін до них, питання міського бюджету, житлово-комунальної сфери, земельних відносин тощо.

Ще дві постійні комісії провели свої засідання 14 грудня: з питань міського бюджету та комунальної власності; з питань містобудування, архітектури та земельних відносин, участь у яких взяла заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради. З усіх питань прийняті відповідні рекомендації, внесено зауваження та висловлено думки щодо окремих проектів рішень. 

У п’ятницю, 15 грудня, І.К. Ящук взяла участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології. Членами комісії було детально розглянуто проекти рішень, які виносяться на пленарне засідання 19-ї сесії міської ради сьомого скликання. Усі доповнення та зауваження оформлені протокольно та будуть враховані під час засідання другої погоджувальної ради, яка відбудеться 19 грудня.

Нагадаємо, що саме ж пленарне засідання чергової сесії міської ради буде проведено у великій залі Будинку рад о 9:00 годині 22 грудня.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія