Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Климівни Ящук впродовж тижня (14 – 19 серпня 2017 року)

21 Серпня 2017, 19:09

Згідно з тижневим планом роботи виконавчого комітету міської ради, у перший робочий день тижня, понеділок, 14 серпня, І.К. Ящук прийняла участь у оперативній нараді з заступниками міського голови, т.в.о. начальника відділу кадрів, т.в.о. начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради та у  апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. По завершенню нарад були надані відповідні доручення для контролю та вказівки до виконання, а також звернуто увагу керівників структурних підрозділів на їх повноваження, які покладені на них відповідно до чинного законодавства.

Після чого, Ірина Климівна взяла участь у покладанні квітів до пам’ятних знаків загиблих учасників антитерористичної операції та панахида за загиблими воїнами в боях під Степанівкою.

У вівторок, 15 серпня, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради взяла участь у робочій зустрічі міського голови з генеральним директором ізраїльської компанії «Agudat Nashchotrim Group» Романом Ратнером. За підсумками робочої зустрічі, очільник міста дав доручення відповідним управлінням та відділам міської ради провести інвентаризацію елементів освітлення у закладах освіти, охорони здоров’я та на вулицях міста, а також визначити технічне завдання для виконання необхідних робіт з метою реалізації даного інвестиційного проекту в перспективі.

У середу, 16 серпня, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради І.К Ящук взяла участь у робочій нараді міського голови із начальником КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» А.П. Левицькою з приводу погашення кредиту, взятого підприємством у Міжнародному банку реконструкції та розвитку в 2008 році на проведення реконструкції водопровідно-каналізаційних мереж та устаткування. Під час засідання було обговорено потреби в коштах на виконання гарантійних зобов’язань міської ради перед Міністерством фінансів України по погашенню субкредита КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» на 2017 рік та відпрацьовано можливі механізми його погашення.

У четвер – суботу, 17 – 19 серпня, І.К. Ящук здійснювала підготовку на підпис міському голові розпоряджень про виділення коштів з міського бюджету та фінансово-господарських документів.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія