Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Климівни Ящук впродовж тижня (17 – 21 липня 2017 року)

24 Липня 2017, 1:08

Згідно з тижневим планом роботи виконавчого комітету міської ради, у перший робочий день тижня, понеділок, 17 липня, І.К. Ящук прийняла участь у оперативній нараді з секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради  та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. Під час апаратної наради очільник міста наголосив, що до проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» залишився тиждень, тому необхідно прискорити роботи з благоустрою території міста, покосити газони та всі в’їзди в місто.

Крім того, Ірина Климівна відповідно до розподілу обов’язків провела галузеву нараду з підпорядкованими їй структурними підрозділами міської ради.

У вівторок, 18 липня, І.К. Ящук взяла участь у нараді з питань організації діяльності Школи мистецтв у 2017-2018 н.р.

У четвер, 20 липня, у великій залі Будинку рад відбулись загальноміські громадські слухання питання щодо пропозиції депутатів міської ради про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та села Гульськ Гульської сільської ради.

У п’ятницю, 21 липня, Ірина Климівна взяла участь у огляді вулиці Івана Мамайчука – Шевченка від міського парку культури та відпочинку до входу в стадіон «Авангард», де ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» виконало роботи з капітального ремонту дороги.

А також, протягом тижня заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради  взяла участь у засіданнях постійних комісій міської ради, як доповідач питань щодо міського бюджету.

Крім того, протягом тижня Ящук І.К. здійснювала підготовку на підпис міському голові розпоряджень про виділення коштів з міського бюджету та фінансово-господарських документів.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія