Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Климівни Ящук впродовж тижня (21 – 24 серпня 2017 року)

28 Серпня 2017, 7:41

Згідно з тижневим планом роботи виконавчого комітету міської ради, у перший робочий день тижня, понеділок, 21 серпня, І.К. Ящук прийняла участь у оперативній нараді з секретарем міської ради, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради та у  апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області, які провів міський голова В.Л. Весельський.

Затим, Ірина Климівна провела галузеву нараду та взяла участь у нараді з питань організації святкування 760-річчя від першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський.

У вівторок, 22 серпня, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради взяла участь у спільній нараді з заступником директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Забродським Г.О. з питань використання альтернативних та відновлювальних видів енергії в рамках Програми стимулювання населення, ОСББ, ЖБК Житомирщини щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2015-2018 роки.

У середу, 23 серпня, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради Ірина Климівна Ящук взяла участь в урочистому дійстві – церемонії підняття Державного Прапора України, так як, 23 серпня – данина поваги до символу держави, що пройшов довгий, іноді героїчний, іноді трагічний шлях, під яким наш народ утвердив мрію про державність, соборність і самостійність.

Після чого, Ірина Климівна взяла участь у заході з нагоди увічнення пам’яті загиблих героїв – учасників АТО та відкритті сьомої стели, на якій викарбовано 14 імен воїнів Новоград-Волинського військового гарнізону, які віддали  свої життя, захищаючи Батьківщину на східних рубежах країни.

Цього ж дня, І.К. Ящук взяла участь в урочистостях з нагоди 80-ї річниці від дня створення комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

У другій половині дня, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради привітала головного лікаря комунального закладу „Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського“ Інну Вошко з чудовим ювілеєм.

У четвер, 24 серпня, у День Незалежності України, міська влада та громада міста Новограда-Волинського біля центральної дитячої бібліотеки вшанували пам’ять видатної українки Олени Пчілки, яка подарувала світові, окрім власних чудових творів, нашу національну гордість – Лесю Українку. Під час заходу міський голова Віктор Весельський та радник міського голови, голова Новоград-Волинського осередку Всеукраїнського Братства ОУН-УПА ім. Романа Шухевича (Тараса Чупринки) Віктор Бусленко відкрили інформаційну дошку великій українці, яку встановлено на фасаді бібліотеки.

Після чого, Ірина Климівна разом з міським головою, секретарем міської ради, заступником міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради та керівниками структурних підрозділів міської ради оглянула презентації промислових підприємств міста, а також галузей освіти, охорони здоров’я, культури та соціальної сфери.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія