Робочі зустрічі та наради заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Климівни Ящук впродовж тижня (31 липня – 04 серпня 2017 року)

7 Серпня 2017, 8:39

Згідно з тижневим планом роботи виконавчого комітету міської ради, у перший робочий день тижня, понеділок, 31 липня, І.К. Ящук прийняла участь у оперативній нараді з секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради та у розширеній нараді з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради, які провів міський голова В.Л. Весельський. Під час нарад заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К.Ящук доповіла про освоєння коштів з міського бюджету за минулий тиждень.

Крім того, Ірина Климівна відповідно до розподілу обов’язків провела галузеву нараду з підпорядкованими їй структурними підрозділами міської ради.

Цього ж дня І.К Ящук взяла участь у підведенні підсумків проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

У вівторок, 01 серпня, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради взяла участь у розширеному засіданні міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради. Порядок денний засідання складався з одного питання: розгляд конкурсних ескізних пропозицій щодо реконструкції будівлі на вулиці Шевченка, 20 у місті Новограді-Волинському зі збільшенням розмірів для створення центру надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс», з метою визначення  переможця.

У середу, 02 серпня, заступник міського голови – начальник фінансового управління міської ради І.К Ящук взяла участь у засіданні колегії департаменту фінансів облдержадміністрації щодо питання підведення підсумків роботи фінансових органів області по виконанню місцевих бюджетів з І півріччя 2017 року та встановленню основних завдань по забезпеченню виконання бюджетів у 2017 році. Під час колегії Ірина Климівна вручила подяку міського голови директору департаменту фінансів Житомирської обласної державної адміністрації Ємченко Ганні Григорівні за тісну співпрацю, високий професіоналізм та допомогу у вирішенні питань фінансового забезпечення установ бюджетної сфери міста Новограда-Волинського.

У четвер, 03 серпня, міський голова В.Л. Весельський провів робочу нараду за участі І.К. Ящук щодо питання будівництва біогазової установки на базі очисних споруд міста Новограда-Волинського.

Крім того, протягом тижня Ящук І.К. здійснювала підготовку на підпис міському голові розпоряджень про виділення коштів з міського бюджету та фінансово-господарських документів.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія