Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (13 – 17 листопада 2017 року)

20 Листопада 2017, 1:22

Робочий тиждень заступника міського голови О.В. Гвозденко розпочався із участі у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які відбулись під головуванням міського голови Віктора Леонідовича Весельського. Під час розгляду актуальних питань життєзабезпечення міста, з головними розпорядниками коштів було обговорено стан освоєння коштів міського бюджету до кінця поточного року. Також очільник міста наголосив на питаннях формування бюджету на 2018 рік та пріоритетних напрямках соціально-економічного розвитку міста.

Крім того, у ході апаратної наради міський голова зауважив, що на період відрядження першого заступника міського голови Сергія Юрійовича Колотова до Німеччини для участі у тренінгу «Енергоефективність у містах», впродовж тижня виконання обов’язків першого заступника міського голови покладається на заступника міського голови Оксану Василівну Гвозденко (розпорядження міського голови від 13.11.2017р. № 350(к)). Також Віктор Леонідович повідомив присутніх, що Оксана Василівна виконуватиме обов’язки міського голови 14 листопада, у зв’язку з відрядженням очільника міста та секретаря міської ради до міста Києва для участі у Загальних зборах (Конференції) Асоціації міст України.

Затим Оксана Василівна провела галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради згідно з розподілом обов’язків.

У другій половині дня О.В. Гвозденко за участі секретаря міської ради О.А. Пономаренко, заступника міського голови – начальника фінансового управління міської ради І.К. Ящук, депутатів міської ради та керівників закладів освіти провела нараду з питань організації харчування учнів у 2018 році.

Після чого під головуванням Оксани Гвозденко відбулося засідання комісії з питань топоніміки та культурної спадщини при виконавчому комітеті міської ради. Топонімічна комісія зібралася, щоб розглянути звернення голови осередку Новоград-Волинського Братства ОУН-УПА ім. Романа Шухевича «Тараса Чупринки» до міського голови з ініціативою за власні кошти і ресурси внести точність в зміст опису пам’ятного хреста жертвам голодомору 1932-1933 рр., який знаходиться на території кладовища по вул. Чехова. Як варіант нового тексту Новоград-Волинське Братство ОУН-УПА запропонувало взяти напис із вже існуючого пам’ятника жертвам голодомору, який знаходиться на території США і зміст якого затверджений Кабінетом Міністрів України: «Голодомор 1932-1933. У пам’ять про мільйони невинних жертв штучного голоду в Україні, спланованого та вчиненого сталінським тоталітарним режимом.» Після обговорення даної пропозиції, члени комісії з питань топоніміки та культурної спадщини одноголосно її підтримали та вирішили рекомендувати виконавчому комітету міської ради затвердити новий текст на пам’ятному хресті жертвам голодомору 1932-1933 рр.

У вівторок, 14 листопада, заступник міського голови здійснила об’їзд закладів освіти, в яких ведуться ремонтно-будівельні роботи.

Цього ж дня О.В. Гвозденко провела нараду з питань підготовки та проведення Дня Гідності і Свободи (21 листопада), Міжнародного дня волонтера (5 грудня) та Дня Збройних Сил України (6 грудня). Зокрема, в процесі обговорення учасники наради зійшлися на думці, що урочистий мітинг до Дня Гідності і Свободи слід проводити біля пам’ятного знаку борцям за волю та свободу України, таким чином віддаючи належну шану громадянському подвигу, вшановуючи патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей і відстояли національні інтереси нашої держави. Тож захід відбудеться 21 листопада о 14 годині у Сквері Слави. Відзначення Міжнародного дня волонтера погодили у форматі круглого столу. За підсумками Оксана Василівна поставила ряд першочергових організаційних завдань кожному з учасників наради для забезпечення належного рівня підготовки до проведення загальноміських заходів у Новограді-Волинському.

Потому Оксана Василівна від імені міської влади привітала молодь міста з Міжнародним днем студентів. Урочистості проходили у міському Палаці культури ім. Лесі Українки. Більше 60 студентам цього дня були виголошені Подяки міського голови та вручені пам’ятні подарунки, а керівникам вищих освітніх закладів міста – Привітальні листи міського голови. 

Протягом дня середи, 15 листопада, заступник міського голови проводила індивідуальні бесіди з керівниками загальноосвітніх закладів міста.

У четвер, 16 листопада, під головуванням Оксани Гвозденко відбулась нарада з питань роботи аматорських колективів міста.
У другій половині дня О.В. Гвозденко взяла участь у відкритій зустрічі міського голови В.Л. Весельського з громадою міста, у ході якої очільник міста прозвітував про свою роботу за 2017 рік.

У п’ятницю, 17 листопада, заступник міського голови провела галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради, у ході якої було обговорено плани на наступний тиждень.

Також Оксана Василівна взяла участь у виїзному особистому прийомі громадян, який міський голова В.Л. Весельський проводив у департаменті праці та соціального захисту населення міської ради. Цього дня з різноманітними питаннями до Віктора Леонідовича звернулось 16 мешканців міста. Звернення, в основному, стосувались житлово-комунальної сфери, земельних відносин, надання матеріальної допомоги на дороговартісне лікування, працевлаштування, вирішення спору із сусідами та ін. За результатами прийому громадян керівникам виконавчих органів міської ради надано ряд доручень щодо вирішення проблем заявників в найкоротші терміни та відповідно до чинного законодавства.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія