Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (17 – 20 жовтня 2017 року)

23 Жовтня 2017, 20:52

Заступник міського голови О.В. Гвозденко, у віторок, 17 жовтня взяла участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням міського голови В.Л.Весельського. У ході нарад було обговорено основні питання життєзабезпечення міста, де керівники структурних підрозділів міської ради доповіли про виконані завдання і доручення, а також проінформували про поточний стан справ та планування подальшої роботи у галузях.

У другій половині дня Оксана Василівна взяла участь у засіданні конкурсної комісії на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління освіти і науки міської ради. А також провела нараду з питань діяльності аматорських колективів міського Палацу культури ім. Л.Українки та нараду щодо узгодження планів проведення загальноміських заходів у 2018 році.

Крім того, у вівторок, О.В.Гвозденко здійснила об’їзд об’єктів управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та підпорядкованих установ, де проводяться капітальні ремонти за кошти міського бюджету. Після якого заступник міського голови провела нараду щодо розгляду пропозицій управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та підпорядкованих установ до Програми соціально-економічного розвитку міста Новограда-Волинського на 2018 рік.

18 жовтня 2017 року під головуванням заступника міського голови О.В.Гвозденко відбулося засідання міської координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми. У нараді взяли участь управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради; управління освіти і науки міської ради; служба у справах дітей міської ради; міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Новоград-Волинський міський центр зайнятості та Новоград-Волинський відділ поліції ГУНП України в Житомирській області.

Оксана Василівна, оголосивши план роботи, заслухала доповіді з наступник питань: про підготовку заходів до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства в сім’ї»; про роботу міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з питань попередження потрапляння в ситуації торгівлі людьми з сім’ями, евакуйованими на тимчасове перебування з районів проведення АТО; про зняття та постановку на профілактичний облік дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та зазнали насильства в сім’ї. 

Одним із завдань наради стало узгодження дій по ефективній взаємодії між структурними підрозділами, які відповідають за реалізацію державної політики щодо попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Цього ж дня, у середу, О.В.Гвозденко зустрілася зі спортсменами збірної команди України з карате серед кадетів, юніорів та молоді, які проходять в Новоград-Волинському підготовку до участі в Чемпіонаті Світу з карате. По тому, Оксана Василівна провела нараду з питань формування пропозицій до Програми соціально-економічного розвитку міста на 2018 рік та здійснила виїзне обстеження частини приміщення котельні на вул. Шевченка,1 з метою вивчення питання щодо його подальшого використання.

Також, 18 жовтня міський голова В.Л.Весельський провів нараду щодо виконання окремих розпоряджень. Основний доповідач О.В.Гвозденко повідомила, що за 2 роки роботи нинішньої каденції міської ради, до Оксани Василівни надійшло 126 розпоряджень міського голови. Заступник міського голови О.В.Гвозденко прозвітувала про хід виконання розпоряджень, які наразі перебувають на контролі та озвучила розпорядження, які зняті з контролю у зв’язку із їх повним виконанням. Ряд розпоряджень міського голови перебувають на стадії розробки концепції втілення в життя.

Між тим, 19 жовтня 2017 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад було скликано позачергове засідання сімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання. Заступник міського голови О.В.Гвозденко взяла участь у пленарному засіданні, на розгляд якого було винесено питання «Про оренду майна комунальної власності територіальної громади міста».

Після засідання сесії міської ради, Оксана Василівна взяла участь у другому засіданні конкурсної комісії під час якого було оголошено переможця конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста управління освіти і науки міської ради. По тому заступник міського голови провела нараду щодо організації харчування учнів ЗНЗ у 2018 році та нараду щодо підготовки міських заходів до Міжнародного дня студента та проведення «Ярмарки професій».

Останній день робочого тижня О.В.Гвозденко розпочала з наради щодо проведення робіт з реконструкції даху колегіуму. Також, у п’ятницю, 20 жовтня, Оксана Василівна провела галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради, під час якої було розглянуто виконання завдань та доручень, а також були надані відповідні вказівки для контролю.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія