Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (23 – 27 жовтня 2017 року)

30 Жовтня 2017, 23:27

У понеділок, 23 жовтня, у першій половині дня заступник міського голови О.В. Гвозденко взяла участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах під головуванням міського голови В.Л.Весельського. Зокрема під час апаратної наради з керівниками виконавчих органів міської ради Віктор Леонідович детально зупинився на використанні бюджетних коштів протягом минулого тижня, виконанні усіх поставлених протокольних доручень та наголосив на персональній відповідальності кожного.

Цього ж дня Оксана Василівна взяла участь в нараді щодо обговорення проекту рішення міської ради «Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік», з метою перерозподілу коштів міського бюджету. Під час наради була проведена предметна розмова з головними розпорядниками коштів у розрізі перерозподілу коштів міського бюджету по загальному і спеціальному фонду, а також розглядалися пропозиції щодо додаткового спрямування коштів капітальних видатків спеціального фонду. Для кожного з керівників структурних підрозділів були озвучені пропозиції щодо оптимізації роботи підконтрольних їм галузей.
У вівторок, 24 жовтня, здійснила об’їзд закладів освіти, де не завершені ремонтно-будівельні роботи. Потому відбулася нарада з питань організації та проведення заходів до Дня визволення України. Затим у конференц-залі Будинку рад відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад: головного спеціаліста фінансового управління міської ради та головного спеціаліста юридичного відділу міської ради, участь у якому взяла заступник міського голови.

У другій полови дня, Оксана Василівна Гвозденко виконала почесне право вручити дипломи кращим представникам підростаючого покоління. Так, в конференц-залі Молодіжного центру відбулося урочисте вручення стипендій міського голови. Згідно «Положення про стипендію міського голови» якого обдаровані учні Новограда-Волинського отримають протягом навчального року грошове заохочення. Цього року стипендіати будуть отримувати щомісяця по 300 грн. Працювала спеціальна експертна комісія, що й обрала 10 найкращих учнів в трьох номінаціях: «За досягнення у навчальній та науково-дослідницькій діяльності», «За досягнення в галузі спорту» та «За досягнення в галузі культури та мистецтв». Під час визначення стипендіатів враховувалися перемоги на обласному, державному та Всеукраїнському рівнях. 

Цього ж дня, Оксана Василівна провела зсідання комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті міської ради. У ході засідання члени комісії обговорили та погодили замінити російськомовний напис на пам’ятнику екіпажу танку «Безпощадний» на «Воїнам переможцям», який входить в ансамбль пам’ятки історії «Пам’ятник на честь 25-ти річчя звільнення України від фашистських загарбників». Ввечері заступник міського голови Гвозденко О.В. відвідала благодійний концерт співачки Натаніки під патронатом міського голови.

У четвер, 26 жовтня, Оксана Василівна провела розширене засідання колегії управління освіти і науки міської ради. Потому заступник міського голови взяла участь в оголошенні результатів конкурсу на заміщення вакантних посад головного спеціаліста фінансового управління міської ради та головного спеціаліста юридичного відділу міської ради. Після чого відбулося засідання робочої групи щодо внесення змін до символіки міста, а також засідання міської координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Того ж дня О.В.Гвозденко взяла участь в засіданні круглого столу на тему: «Обговорення проекту рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Майстрів, Маковиці, Майстрова Воля Майстрівської сільської ради».

В останній день робочого тижня, 27 жовтня, на базі Дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки (ДЮКФП) відбувся фінал змагань на Кубок міського голови з футболу серед учнівських команд 5-6 класів. Оксана Василівна була делегована міським головою Віктором Весельським, який перебував у відрядженні, привітати та нагородити команду-переможця.

Також, у п’ятницю, 27 жовтня, Оксана Василівна взяла участь в обговоренні питань порядку денного вісімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання першого засідання погоджувальної ради.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія