Робочі зустрічі та наради заступника міського голови О.В. Гвозденко впродовж тижня (30 жовтня-3 листопада 2017 року)

6 Листопада 2017, 0:14

У понеділок, 30 жовтня, заступник міського голови О.А.Гвозденко взяла участь у щотижневих оперативній та розширеній апаратній нарадах, які проходили під головуванням очільника Новограда-Волинського В.Л.Весельського. Під час яких поінформувала про результати об’їзду закладів освіти на минулому тижні. Цього ж дня Оксана Василівна взяла участь у спільній нараді керівництва міста та району щодо створення нових об’єднаних територіальних громад за участі директора Житомирського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Василя Невмержицького. 

У вівторок, 31 жовтня Оксана Василівна здійснила об’їзд закладів, де не завершені ремонтно-будівельні роботи.

У середу, 1 листопада, заступник міського голови провела нараду щодо організації відзначення 25-річчя заснування дитячо-юнацької спортивної школи. А також здійснила виїзні наради щодо харчування школярів та прийняла участь у засіданні ради старійшин при міському голові. У другій половині дня провела нараду з питань розвитку туризму у місті Новограді-Волинському. У п’ятницю, 3 листопада, О.В.Гвозденко провела галузеву нараду. Під час якої було проаналізовано хід виконання доручень, обговорені наради та заходи, які заплановано провести на наступному тижні. У другій половині дня Оксана Гвозденко прийняла участь в урочистостях з нагоди Дня працівника соціальної сфери України.

Упродовж минулого тижня над питаннями внесеними на порядок денний 18-ї сесії міської ради сьомого скликання працювали постійні комісії міської ради участь у яких взяла заступник міського голови та доповідала з питань віднесених до її компетенції. 

Також протягом тижня О.В.Гвозденко здійснювала візування проектів рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, опрацьовувала вхідну і вихідну кореспонденцію та документацію.

Відділ інформації та зв’язків               
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія