Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко впродовж тижня (10-14 липня 2017 року)

18 Липня 2017, 0:41

У понеділок, 10 липня, заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у щотижневій оперативній та апаратній нарадах, які проходили під головуванням міського голови В.Л.Весельського. Потому заступник міського голови провела галузеву нараду з начальниками управлінь і відділів міської ради, діяльність яких належить до питань, за які несе відповідальність. Цього ж дня прийняла участь у засіданні конкурсної комісії на заміщення вакантних посад головного спеціаліста та провідного спеціаліста-архіваріуса відділу прийому громадян департаменту праці та соціального захисту населення міської ради. А також у виїзній нараді об’єктів благоустрою, на яких проводяться роботи з капітального ремонту, а саме: вул. Шевченка – Івана Мамайчука та площі Лесі Українки.

У вівторок, 12 липня, міський голова В.Л. Весельський провів співбесіду з О.В. Гвозденко щодо розподілу функціональних обов’язків, затвердженого розпорядженням міського голови від 23.09.16 №280(к) (зі змінами від 21.06.2017р. № 179(к)). У ході якої було обговорено перспективи розвитку галузей освіти, культури, фізичної культури і спорту в місті. Зокрема, заступник міського голови проінформувала міського голову про стан підготовки заходів до проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела». Того ж дня взяла участь у нараді щодо розподілу коштів міського бюджету за результатами першого півріччя 2017 року.

У середу, 13 липня, заступник міського голови провела 42 засідання виконавчого комітету міської ради. У ході засідання було прийнято рішення: про роботу галузей господарського комплексу міста в осінньо-зимовий період 2016 – 2017 років та його підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2017 – 2018 років; нарахування плати за опалення місць загального користування в багатоквартирних житлових будинках, обладнаних лічильниками обліку теплової енергії; встановлення комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ тарифу на виробництво теплової енергії з використанням нетрадиційних або поновлювальних джерел енергії; оренду майна комунальної власності територіальної громади міста; погодження на розміщення дитячого ігрового комплексу „Казка“; поточне будівництво у місті; перереєстрацію тимчасових торгівельних споруд для провадження підприємницької діяльності; надання разової грошової допомоги учасникам АТО та членам їх сімей; надання разової грошової допомоги на лікування; надання разової грошової допомоги в зв’язку з обставинами; захист прав та законних інтересів дітей; захист житлових і майнових прав дітей; заходи щодо наповнення міського бюджету, ефективного використання бюджетних коштів на 2017 рік; укладені договори про пайову участь замовників будівництва у розвитку інфраструктури міста Новограда-Волинського та стан розрахунків за період 01.01.2017- 30.06.2017 року; зняття з контролю окремих рішень виконавчого комітету міської ради за четвертий квартал 2016 року. А також ряд інформацій: про надання громадянам міста разової грошової допомоги згідно Положення про надання разової грошової допомоги громадянам, затвердженого рішенням міської ради від 23.12.2016 №216, у 2017 році станом на 05.07.2017; надходження до міського бюджету коштів від пайової участі у I півріччі 2017 року.

Того ж дня під головуванням Оксани Василівни відбулося чергове засідання організаційного комітету щодо підготовки та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», яке утридцяте пройде у місті Новограді-Волинському 28, 29 та 30 липня. Під час засідання було детально розглянуто та обговорено основні організаційні питання проведення свята.

У четвер, 13 липня, Гвозденко О.В. прийняла участь у першому засіданні погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

У п’ятницю, 14 липня, взяла участь у другому засіданні конкурсної комісії під час якого було оголошено переможців конкурсу на заміщення вакантних посад головного спеціаліста та провідного спеціаліста-архіваріуса відділу прийому громадян департаменту праці та соціального захисту населення міської ради. Була присутня на засіданні робочої групи з питань вивчення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад. Також прийняла активну участь в організації та проведенні прибирання на площі Лесі Українки та прилеглих територій до проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв “Лесині джерела”. Того ж дня оглянула хід проведення ремонтних робіт приміщень міського Палацу культури імені Лесі Українки, площу Лесі Українки, завершення капітального ремонту дороги на вул.Рокоссовського. Крім того, Оксана Василівна провела нараду з відповідальними особами щодо організації заходів програми перебування народного депутата України В.М. Литвина у місті Новограді-Волинському 17 липня 2017 року.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія