Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко впродовж тижня (12 – 16 червня 2017 року)

19 Червня 2017, 21:33

Відповідно до тижневого плану виконавчих органів міської ради, у понеділок, 12 червня, заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у щотижневій оперативній нараді із заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, заступником керуючого справами виконавчого комітету міської ради, начальником організаційного відділу та начальником відділу кадрів міської ради, яка проходила під головуванням міського голови В.Л. Весельського. А затим у апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, під час якої головні розпорядники коштів доповіли про використання бюджетних коштів та доручення міського голови, а також обговорили поточний стан щодо забезпечення життєдіяльності міста. Цього ж дня заступник міського голови провела галузеву нараду з начальниками управлінь і відділів міської ради, діяльність яких належить до питань, за які несе відповідальність.

Також Оксана Василівна провела робочу нараду щодо організації зустрічі військових Новоград-Волинського гарнізону із зони АТО.

У другій половині дня Оксана Гвозденко взяла участь у роботі постійних комісій з розгляду питань порядку денного тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання, а саме: постійній комісії міської ради з питань економічного розвитку; постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту.

У вівторок, 13 червня, заступник міського голови здійснила об’їзд спортивних установ міста та провела робочу нараду з питань виконання робіт з реконструкції дахів НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа I ступеня» та колегіуму. Роботи на вказаних об’єктах ведуться, хоча виконання реконструкції даху колегіуму проводиться значно повільніше, ніж в НВК. Підрядник – компанія «РОС» (директор Осіпчук В.О.) зобов’язався виконати всі основні роботи до початку нового 2017-2018 навчального року та надати благодійну допомогу у вигляді будівельних матеріалів для ліквідації пошкоджень у класних приміщеннях та рекреаціях навчальних закладів, які виникли в наслідок затікання дахів.

Цього ж дня Оксана Василівна взяла участь у робочій зустрічі Надзвичайного та Повноважного посла Китайської Народної Республіки в Україні пана Ду Вея, народного депутата України Литвина Володимира Михайловича та представників посольства КНР, які завітали до міста з метою обговорення питань соціально-економічного розвитку та можливості подальшої співпраці.

У середу, 14 червня, взяла участь у виїзній нараді щодо виконання робіт з капітального ремонту та благоустрою вулиць Шевченка – Івана Мамайчука та реконструкції площі Лесі Українки, яку провів міський голова В.Л. Весельський. А також взяла участь у черговому, сороковому, засіданні виконавчого комітету міської ради, під час якого, зокрема, було прийнято рішення «Про продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв у торгових об’єктах міста Новограда-Волинського особам, які мають знаки належності до будь-якого військового формування на період проведення АТО».

Цього ж дня Оксана Гвозденко взяла участь у засіданні постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства та екології, у ході якої відбулось обговорення проектів рішень тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання. Крім того, заступник міського голови провела нараду щодо організації роботи дитячо-юнацької спортивної школи з вихованцями, які мають функціональні обмеження.

У четвер, 15 червня, у рамках підготовки до чергової сесії міської ради, Оксана Василівна взяла участь у трьох засіданнях постійних комісій: з питань депутатської етики, дотримання законності прав та свобод громадян; з питань містобудування, архітектури та земельних відносин; з питань міського бюджету та комунальної власності. 

У п’ятницю, 16 червня, під головуванням заступника міського голови відбулося засідання міської координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми. В цей же день Оксана Гвозденко взяла участь у робочій зустрічі з підприємцями щодо організації та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», а також провела нараду з керівниками установ культури. Крім того, Оксана Гвозденко взяла участь у особистому прийомі громадян, який міський голова В.Л. Весельський провів у ЗОШ №9.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія