Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко впродовж тижня (15-20 травня 2017 року)

22 Травня 2017, 16:23

У понеділок, 15 травня, заступник міського голови Оксана Гвозденко взяла участь у щотижневій оперативній нараді під головуванням міського голови Віктора Весельського та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради.

Затим у заступника міського голови відбулася галузева нарада з начальниками управлінь та відділів міської ради, які відповідають за питання освіти і науки, культури, сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту, молодіжної політики, відповідно до розподілу обов’язків.

Крім того, Оксана Василівна завітала до пологового відділення Новоград-Волинського міськрай ТМО, де привітала молодих матусь із Днем Матері та побажала їм і їх діточкам міцного здоров’я й усіляких гараздів. Та провела ряд робочих нарад: з питань організації та проведення відкриття пам’ятного знаку Небесній Сотні та загиблим учасникам АТО; щодо організації проведення «Етапу Кубку України» зі стронгмену у місті Новограді-Волинському.

А також взяла участь в засіданні організаційного комітету з питань підготовки та проведення громадського обговорення пропозиції депутатів міської ради щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад, який утворений відповідно до розпорядження міського голови від 05.05.2017 № 112 (о).

Цього ж та наступного дня Оксана Гвозденко взяла участь в зборах трудових колективів на виконання розпорядження міського голови від 05.05.2017 № 112 (о) «Про підготовку та проведення громадського обговорення пропозиції депутатів міської ради щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад».

У вівторок, 16 травня, у заступника міського голови відбулась нарада з управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради щодо освоєння коштів вільного залишку загального фонду (капітальні видатки). А також засідання оргкомітету з питань організації та проведення заходів до 760-річчя першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський.

Крім того, в цей день взяла участь у виїзді та огляді ходу ведення будівництва арки пам’яті Небесної сотні та загиблим учасникам АТО на вул.Шевченка, 9, а також проведення капітального ремонту площі Лесі Українки, який проводив міський голова Віктор Весельський.

У середу, 17 травня, Оксана Василівна здійснила об’їзд закладів міста. У другій половині дня Оксана Гвозденко провела засідання оргкомітету з питань організації Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» та нараду з питань визначення кола запрошених гостей на Міжнародне свято.

У четвер, 18 травня, під головуванням заступника міського голови відбулась нарада щодо проведення заходів з відзначення у місті Дня Героя. Затим Оксана Василівна взяла участь в урочистостях з нагоди 60-річчя з дня створення ДНЗ №9. Також в цей день Оксана Гвозденко провела нараду з питань обговорення наданих пропозицій щодо Герба міста, які було узагальнено та подано до Асоціації Геральдистів України.

Крім того, заступник міського голови завітала свято вишиванки «Українські вишиванки – наші райдуги світанки», що проходило на Фортеці, біля міського Палацу культури імені Лесі Українки.

Також, згідно із затвердженим графіком, мешканці міста мали можливість поспілкуватися із Оксаною Василівною на особистому прийомі громадян.

У п’ятницю, 19 травня, заступник міського голови перебувала у відрядженні у місті Нетішин Хмельницької області, де разом із начальником відділу культури міської ради Ларисою Заєць та начальником відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Марією Левицькою взяла участь у відкритті музею-квартири мисткині Світлани Бегутової-Лелях – патріота України, лауреата премії імені Лесі Українки.

У суботу, 20 травня прийняла участь в урочистостях з нагоди Днів польської культури.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія