Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко впродовж тижня (28 серпня – 2 вересня 2017 року)

4 Вересня 2017, 8:18

Згідно з тижневим планом роботи виконавчих органів міської ради, у перший робочий день тижня, заступник міського голови Оксана Василівна Гвозденко взяла участь у оперативній нараді та у розширеній апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області, які відбулись під головуванням міського голови В.Л. Весельського. У ході нарад обговорювались актуальні питання щодо життєзабезпечення міста протягом поточного тижня. Крім того, було підведено підсумки проведення у місті заходів з нагоди Дня Державного Прапора, Дня Незалежності України та 760-річчя від першої літописної згадки про місто Новоград-Волинський, на яких наголосила Оксана Гвозденко. Заступник міського голови як голова організаційних комітетів зазначених свят висловила подяку всім, хто долучився до організації та проведення заходів, а також учасникам урочистостей. В свою чергу, керівники структурних підрозділів виконавчих органів міської ради прозвітували про підготовку та залучення до урочистих заходів, а також проінформували про поточний стан справ за відповідними напрямками роботи. Затим Оксана Василівна провела галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради.

У другій половині дня під головуванням заступника міського голови О.В. Гвозденко відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини, під час якого було розглянуто питання: про стан виконання батьківських обов’язків відносно дітей, в т.ч. малолітніх; про продовження терміну перебування під соціальним супроводом в міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сімей з дітьми; про перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. По усіх питанням, які було винесено на порядок денний засідання, прийнято відповідні рішення.

Цього ж дня Оксана Василівна здійснила виїзне обстеження школи мистецтв щодо підготовки до початку нового навчального року, а також взяла участь у акції «Час не лікує», приуроченій роковинам трагедії під Іловайськом.

29 серпня заступник міського голови взяла участь в обласній конференції педагогічних працівників, а також провела робочу нараду з питань реконструкції даху колегіуму.

30 серпня Оксана Гвозденко взяла участь у прес-конференції для представників місцевих ЗМІ, яку провела секретар міської ради Олена Пономаренко з метою підведення підсумків офіційного візиту до міста Ломжа (Республіка Польща), за результатами якого було підписано угоду про продовження співпраці між Новоград-Волинською міською радою та муніципалітетом Ломжі.

Після чого за участі Оксани Василівни у великій залі Будинку рад відбулось засідання щорічної серпневої конференції педагогічних працівників міста, під час якої освітяни підвели підсумки своїх напрацювань та окреслити пріоритетні напрямки роботи в 2017-2018 навчальному році. Крім того, кращих педагогів міста за сумлінне виконання посадових обов’язків, високий рівень професіоналізму, ініціативи, творчості, досягнуті успіхи в справі навчання і виховання підростаючого покоління нагородили відзнаками Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, подяками міського голови та нагородами управління освіти і науки міської ради.

У другій половині дня заступник міського голови взяла участь робочій зустрічі секретаря міської ради з депутатами міської ради від фракції «Опозиційний Блок», під час якої було проаналізовано хід виконання доручень, які було надано під час попереднього засідання, а також обговорено нагальні питання, зокрема, щодо благоустрою міста.

31 серпня Оксана Гвозденко, яка з 7 серпня виконує обов’язки заступника міського голови Лариси Шутової та окрім своїх основних завдань відповідає за питання охорони здоров’я, оглянула хід проведення робіт з будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрай ТМО. У ході зустрічі з начальником відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомиром Дутчаком та інженером з технічного нагляду за даним об’єктом будівництва Миколою Солов’єм було оглянуто будівельний майданчик та обговорено подальші кроки у будівництві.

1 вересня Оксана Василівна взяла участь у святі першого дзвоника у економіко-гуманітарному коледжі міста та привітала викладачів та студенів із початком нового навчального року. 

2 вересня заступник міського голови взяла участь в урочистостях та дні відкритих дверей з нагоди відзначення 49-ї річниці від дня створення військової частини А3814 та отримання Бойового Прапора.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія