Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Оксани Василівни Гвозденко впродовж тижня (31 липня – 4 серпня 2017 року)

7 Серпня 2017, 8:37

У понеділок, 31 липня, заступник міського голови О.В. Гвозденко взяла участь у щотижневій оперативній та розширеній апаратній нарадах, які проходили під головуванням міського голови В.Л.Весельського. Потому заступник міського голови прийняла участь у підведенні підсумків проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

У вівторок, 1 серпня, у літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбулися заходи з нагоди 104-річниці з дня, коли закінчився земний шлях видатної української поетеси, драматурга, громадського діяча Лесі Українки. На початку зустрічі заступник міського голови Оксана Гвозденко, звертаючись до присутніх, наголосила: «Ми гордимося тим, що живемо на землі, яка надихала Лесю Українку жити і писати про наш край так, що його полюбив увесь світ». Затим відбулася панахида та покладання квітів до погруддя Лесі Українки. Того ж дня заступник міського голови прийняла участь у розширеному засіданні міської архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради.

У четвер, 3 серпня, заступник міського приймала участь у нарадах з керівниками дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів міста щодо освоєння бюджетних коштів, які проводив міський голова. У 2017 році на освітню галузь було виділено 6 млн. 602 тис. грн., станом на 28 липня 2017 року профінансовано 2 млн. 751 тис. 682 грн. У ході зустрічей керівники ДНЗ та ЗНЗ доповіли про вже освоєні кошти та основні причини невикористання виділених коштів з міського бюджету. Того ж дня Оксана Василівна взяла участь у нараді, яка відбулася під головуванням міського голови з питань будівництва біогазової установки на базі очисних споруд міста. Також у четвер Гвозденко О.В. провела засідання оргкомітету щодо організації та проведення заходів до 760-річчя першої літописної згадки про місто Новоград – Волинський. У ході якого розглядалися та обговорювалися пропозиції членів оргкомітету, у результаті чого Оксана Василівна надала ряд доручень, які слід опрацювати до наступного оргкомітету, яке відбудеться 10 серпня 2017 року.

У п’ятницю, 4 серпня, заступник міського голови провела нараду з керівниками установ культури.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія