Робочі зустрічі та наради заступника міського голови В.А. Шалухіна впродовж тижня (09-12 січня 2018 року)

15 Січня 2018, 15:08

Згідно з тижневим планом роботи виконавчих органів міської ради, 9 січня, міський голова В.Л. Весельський провів оперативну нараду, участь у якій взяв заступник міського голови В.А. Шалухін. У ході наради було опрацьовано ряд актуальних питань щодо діяльності основних сфер життєзабезпечення територіальної громади міста та визначено планування подальшої роботи у галузях на поточний тиждень.

Потому Віктор Шалухін взяв участь у робочій зустрічі офіційної делегації з міста Шепетівки, яка прибула на чолі із міським головою Михайлом Полодюком до нашого міста з метою обміну досвідом, в першу чергу у сфері житлово-комунального господарства, та налагодження дружніх відносин. Після спілкування з керівництвом міста Новограда-Волинського у конференц-залі міської ради, для гостей було проведено екскурсію міською радою, зокрема ознайомлено із облаштуванням сесійної зали Будинку рад та системою роботи сектору прийому громадян відділу загальної роботи, з питань контролю та прийому громадян міської ради. Також у рамках візиту учасники делегації ознайомились із здобутками міста Новограда-Волинського у різних сферах та відвідали ряд закладів, установ і організацій міста.

У середу, 10 січня, Віктор Андрійович взяв участь у 50 черговому засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання, яке відбулось під головуванням міського голови Віктора Весельського. На розгляд засідання за пропозиціями керівників виконавчих органів міської ради було внесено 19 поточних питань. З повними текстами усіх прийнятих рішень можна ознайомитися на офіційному сайті міської ради у рубриці «Нормативна база – Рішення виконавчого комітету».

Затим заступник міського голови взяв участь в апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області та керівниками комунальних підприємств, установ та організацій міста, з якими укладено контракт. Під час наради було розглянуто ряд важливих питань та визначено першочергові завдання. Кожен керівник структурного підрозділу міської ради доповів про стан виконання запланованих заходів за минулий тиждень та про планування подальшої роботи у галузях. За результатами наради міський голова дав ряд протокольних доручень.

Також цього дня В.А. Шалухін провів засідання робочої групи з розроблення проекту Національного плану управління відходами (з питань роздільного збору та утилізації твердих побутових відходів).

У четвер, 11 січня, Віктор Шалухін опрацьовував і візував проекти рішень міської ради та її виконавчого комітету, розпорядження міського голови.

У п’ятницю, 12 січня, заступник міського голови взяв участь у першому засіданні організаційного комітету з підведення підсумків соціально-економічного розвитку міста за рік та проведення відкритого рейтингу популярності „Гордість міста“, яке провела секретар міської ради Олена Пономаренко. Під час обговорення члени оргкомітету підняли питання щодо можливої зміни формату та поновлення міської Дошки пошани, яка розміщена біля входу до міського парку культури і відпочинку. А також висловили думки щодо зміни місця її розташування. Самі ж пропозиції щодо визначення переможців відкритого рейтингу популярності «Гордість міста» із зазначенням номінацій, так як і конкретні пропозиції щодо формату та місця розміщення Дошки пошани буде детально розглянуто під час другого засідання організаційного комітету, яке планується провести 15 січня.

Цього ж дня у Віктора Андрійовича відбулася галузева нарада з питань житлово-комунального господарств, енергозбереження, комунальної власності, екології та надзвичайних ситуацій.

Також В.А. Шалухін взяв участь у особистому прийомі громадян міського голови В.Л. Весельського. Мешканці Новограда-Волинського зверталися до керівництва міста з приводу наступних питань: житлово-комунальні питання, земельні питання, лікування, матеріальна допомога, працевлаштування.

Після чого Віктор Шалухін долучився до прощання громади міста з бійцем 30-ї окремої механізованої бригади Ярославом Антонюком, який внаслідок вогневого обстрілу загинув 12 серпня 2014 року в районі селища Зрубне на Донеччині. Він був у складі екіпажу танку Т-64 старшого лейтенанта Артема Абрамовича, як водій-механік. Третім був навідник солдат Петро Барбух. Пошуки Ярослава тривали майже три роки.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія