Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (07 – 11 серпня 2017 року)

14 Серпня 2017, 9:37

Варто зазначити, що з 2 серпня перший заступник міського голови Сергій Юрійович Колотов перебуває у щорічній основній відпустці, виконання обов’язків першого заступника міського голови на період відпуски покладено на заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна.

У понеділок, 7 серпня, заступник міського голови В.А. Шалухін  разом з секретарем міської ради,  заступником міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради взяв участь у оперативній нараді, яку провів міський голова. Затим, Віктор Андрійович прийняв участь у розширеній нараді з керівниками та працівниками самостійних виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. По завершенню нарад міським головою було надано ряд рекомендацій та доручень.

Після чого, Віктор Андрійович відповідно до розподілу обов’язків провів галузеву нараду з підпорядкованими структурними підрозділами міської ради.

У другій половині дня В.А. Шалухін взяв участь у засіданні комісії щодо проведення службового розслідування та провів нараду з керівниками комунальних підприємств.

У вівторок, 8 серпня, заступник міського голови В.А. Шалухін взяв участь у засіданні комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

Заступник міського голови взяв участь у робочій нараді під головуванням міського голови щодо питання прискорення початку  будівництва біогазової установки на базі очисних споруд міста Новограда-Волинського. У ході зустрічі було виокреслено коло питань, які потребують першочергового вирішення.

У середу, 9 серпня, за дорученням міського голови Віктора Весельського заступник міського голови Віктор Шалухін разом з начальником управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександром Богданчуком та депутатом міської ради Олегом Ващенком з робочим візитом відвідали місто Рівне. Робочий візит дав змогу обмінятися думками та досвідом розвитку галузі житлово-комунального господарства, а також обговорити можливості вирішення актуальних проблем та напрацювань у цій сфері. Зокрема, заступник міського голови Віктор Шалухін наголосив, що міська влада працюватиме в напрямку залучення інвесторів  для будівництва біогазового заводу та встановлення сортувальної лінії на полігоні твердих побутових відходів в урочищі Ржатківка.

У другій половині дня Віктор Шалухін взяв участь у виїзному засіданні комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок та нараді щодо підведення підсумків виїзного засідання комісії з розгляду земельних спорів громадян щодо меж земельних ділянок.

У четвер, 10 серпня, Віктор Андрійович провів сорок третє засідання виконавчого комітету міської ради, під час якого було розглянуто 22 питання порядку денного.

Цього ж дня, заступник міського голови В.А. Шалухін взяв участь  у робочій зустрічі секретаря міської ради із позафракційними депутатами.

Затим, Віктор Андрійович провів нараду з питань оформлення права власності на об’єкти, що перебувають на балансі Новоград-Волинського міськрай ТМО.

У п’ятницю, 11 серпня, Віктор Андрійович взяв участь у пленарному засіданні позачергової п’ятнадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

Затим, заступник міського голови Віктор Шалухін взяв участь у засіданні тендерного комітету щодо визначення переможця конкурсу з відбору виконавців робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Комплексна реконструкція парку культури та відпочинку  в м. Новоград-Волинський Житомирської області».

А також, Віктор Андрійович взяв участь у виїзному особистому прийомі громадян міським головою з питань згідно з розподілом обов’язків.

Крім того, заступник міського голови В.А.Шалухін протягом тижня проводив робочі зустрічі, наради та виїзди щодо проведення капітального та поточного ремонту доріг та інші.

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія