Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (19 – 25 червня 2017 року)

26 Червня 2017, 22:31

Згідно з тижневим планом роботи виконавчого комітету міської ради, у перший робочий день тижня, 19 червня, заступник міського голови В.А. Шалухін взяв участь у щотижневих оперативній та апаратній нарадах, які пройшли під головуванням секретаря міської ради О.А. Пономаренко, так як міський голова перебував у відрядженні у місті Житомир, де брав участь у селекторній нараді щодо підготовки до опалювального сезону 2017-2018 років під головуванням Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. Затим у Віктора Шалухіна відбулася галузева нарада.

У другій половині дня Віктор Шалухін взяв участь у засіданні другої погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання, яку провів міський голова В.Л. Весельський. А також взяв участь у нараді з питань будівництва «Прозорого соціального офісу», яку провела заступник міського голови Л.В. Шутова.

У вівторок, 20 червня, заступник міського голови здійснив виїзне обстеження виконання робіт з капітального та поточного ремонту доріг та об’єктів благоустрою міста. Крім того, разом із першим заступником міського голови С.Ю. Колотовим та заступником міського голови О.В. Гвозденко взяв участь у робочих зустрічах з суб’єктами господарювання щодо організації Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела». А також провів нараду з керівниками комунальних установ.

У середу, 21 червня, Віктор Андрійович взяв участь у огляді ходу виконання робіт з капітального ремонту вулиці Маршала Рокосовського (мікрорайон «Зелені») та площі Лесі Українки, який проводив міський голова В.Л. Весельський.

Цього ж дня Віктор Шалухін провів особистий прийом громадян.

У четвер, 22 червня, заступник міського голови взяв участь у пленарному засіданні тринадцятої сесії міської ради сьомого скликання.

У п’ятницю, 23 червня, Віктор Андрійович взяв участь у нараді з питань організації святкової ходи військовослужбовців з нагоди повернення із зони АТО, здійснив виїзне обстеження виконання робіт з капітального та поточного ремонту доріг та об’єктів благоустрою міста, а також взяв участь у чергових робочих зустрічах з суб’єктами господарювання щодо організації Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія