Робочі зустрічі та наради заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна впродовж тижня (22-26 травня 2017 року)

29 Травня 2017, 17:54

У понеділок, 22 травня, заступник міського голови Віктор Шалухін взяв участь у щотижневій оперативній нараді з заступниками міського голови та апаратній нараді з керівниками виконавчих органів міської ради. Під час наради головні розпорядники коштів доповіли про стан використання коштів за минулий тиждень та з початку року, про проведені тендерні торги у 2017 році, також присутні обговорили поточний стан щодо забезпечення життєдіяльності міста.

Крім того,  цього ж дня у заступника міського голови відбулась галузева нарада з начальниками управлінь і відділів міської ради, які відповідають за питання житлово-комунального господарства, енергозбереження, комунальної власності, підприємництва, екології та надзвичайних ситуацій.

У другій половині дня Віктор Андрійович провів нараду з керівниками комунальних підприємств. А також взяв участь у нараді з питань підготовки громадських слухань добровільного об’єднання територіальних громад.

У вівторок, 23 травня, міський голова В.Л. Весельський за участі заступника міського голови В.А. Шалухіна провів робочу зустріч із засновником компанії «Трансстандарт» Ельшадом Меліковим та іншими потенційними інвесторами. Як зазначив очільник міста: «Для нас надзвичайно важливим є створення нових робочих місць та реалізація проектів, які зможуть дати Новограду-Волинському потужний імпульс розвитку». Тож, під час зустрічі обговорювалися питання щодо будівництва у місті біогазового заводу та йшлося про перспективи подальшої співпраці.

Після чого заступник міського голови Віктор Шалухін прийняв участь в урочистому мітингу до Дня Героїв, який відбувся біля меморіалу вшанування загиблих воїнів АТО. Після чого, провів нараду з керівниками КП „Шляхрембуд“ та КП „Новоград-Волинськжитлосервіс“ щодо освоєння та використання бюджетних коштів.

У другій половині дня Віктор Андрійович прийняв участь в урочистому відкритті пам’ятного знаку Небесній сотні та загиблим учасникам АТО. Захід відбувся за участі керівництва міста і району, представників Міністерства соціальної політики України, департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської обласної державної адміністрації, політичних та громадських організацій, священнослужителі Української православної церкви Київського патріархату, підприємств, установ та організацій, військовослужбовці місцевого гарнізону, громадськість міста.

У середу, 24 травня, заступник міського голови Віктор Шалухін взяв участь у 39 засіданні виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, участь у роботі якого взяли 23 члени виконкому міськради із 26 затверджених на сесії міської ради, керівники виконавчих органів міської ради, керівники комунальних підприємств, установ, організацій, запрошені та представники ЗМІ.

Цього ж дня під головуванням очільника міста Віктора Весельського за участі заступника міського голови Віктора Шалухіна відбулась нарада з керівниками підприємств, установ та організацій міста, які працюють на умовах контракту з міським головою. Кожен з присутніх керівників детально доповів про фінансовий стан, проблемні питання в роботі та шляхи їх вирішення.

У другій половині дня Віктор Андрійович взяв участь у нараді з керівниками автозаправочних станцій, які знаходяться на території міста: ТОВ «Стратегія старт люкс» (Доля Олександр Петрович), ТОВ «Марнтал» (Гуменюк Оксана Вололимирівна), ТОВ «Стейт Оіл» бренд «БРСМ-Нафта» (Савицький Андрій Володимирович) та АЗС, що знаходиться на вулиці Шевченка, 82 (Смоляр Валентин Омелянович).

А також заступник міського голови брав участь у загальноміських громадських слуханнях питання «Про ініціювання депутатами міської ради пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Новоград-Волинського району (Наталівка та Олександрівка Наталівської сільської ради, Майстрів, Маковиці та Майстрова Воля Майстрівської сільської ради, Сусли та Івашківка Суслівської сільської ради, Нова Романівка, Вершниця, Кущове, Перемога, Слобода Романівська, Ужачин, Яблуневе Новороманівської сільської ради) з адміністративним центром в місті Новограді-Волинському».

У п’ятницю, 26 травня, заступник міського голови В.А. Шалухін долучився до святкування дня останнього дзвоника. А  також провів нараду з керівником ТОВ „Торговий Дім Укрвторресурс“ щодо будівництва полігону ТПВ та освоєння коштів.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія