Робочий візит до КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

24 Серпня 2022, 14:52

Міський голова Микола Боровець здійснив робочий візит до КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО».

В ході зустрічі генеральний директор закладу Василь Борис ознайомив із  станом проведення поточного ремонту інфекційного відділення, яке його вкрай потребувало. Адже епідемія короновірусної інфекції впродовж 2020-2021 років та воєнний стан 2022 року унеможливлювали ці роботи. Наразі прийнято рішення розпочати найнеобхідніші ремонтні роботи за рахунок коштів, зароблених комунальним некомерційним підприємством та спонсорської допомоги.

Йшлося про те, що коронавірусна інфекція знову набирає обертів і швидко поширюється теренами Європи. В міській громаді за попередній тиждень виявлено 10 нових випадків захворюваності.

Василь Борис зазначив, що для успішного лікування  короновірусної  хвороби, що має таке ускладнення як пневмонія, конче потрібен кисень. На сьогодні підприємство доклало максимум зусиль, щоб мати постійний запас кисню. Підведено 218 точок для подачі кисню, який може подаватися від генератора, кисневих циліндрів ємністю 5 та 3 тон та балонів.

Також оглянуто відділення комплексної реабілітації, на проведення капітального ремонту якого виділені кошти з бюджету міської територіальної громади і отримано дозвіл на їх освоєння. Ремонтні роботи проводитиме ПП «Діброва ТА», м. Вінниця. До кінця поточного року ремонт відділення комплексної реабілітації планується завершити.

Чат-бот Гаряча лінія