Робочий візит голови ОВА та начальника ГУНП в Житомирській області до громади

1 Квітня 2022, 13:17

31 березня керівник поліції регіону Олег Трачук спільно з головою обласної військової адміністрації Віталієм Бунечком побував у Новоград-Волинській, Ємільчинській та Олевській територіальних громадах. Під час зустрічей з місцевими очільниками та начальниками підрозділів поліції обговорювалась загальна ситуація на територіях обслуговування, заходи безпеки та забезпеченість необхідним місцевих жителів.

На момент прибуття у м. Новограді-Волинському тривало засідання чергової сесії міської ради, де розглядалися актуальні питання життєдіяльності райцентру. Серед іншого, начальник ГУНП поцікавився у міського голови Миколи Боровця про стан співпраці та ефективність взаємодії з районним відділом поліції. Ключовим у розмові було і питання роботи системи «Безпечне місто» та розширення її технічних і функціональних можливостей для покращання безпеки і правопорядку на території райцентру.

Також голова Новоград-Волинської громади розповів про планування соціального проєкту для поліпшення умов перебування у місті людей, які змушені були виїхати з територій, де нині тривають воєнні дії, у першу чергу з Київщини.

Начальник Новоград-Волинського районного відділу поліції Андрій Гнатенко акцентував увагу на значному зниженні рівня злочинності, роботі поліції на блокпостах та постійній взаємодії у складі міжвідомчого оперативного штабу.

 

Головне управління Національної поліції в Житомирській області

Чат-бот Гаряча лінія