Робочий візит народних депутатів до Новоград-Волинської міської ТГ

24 Листопада 2021, 17:50

До Новограда-Волинського з робочим візитом завітали народні депутати України: голова політичної партії «Слуга народу» Олена Шуляк та голова Житомирської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко, які відвідали ряд об’єктів медицини та підприємства громади.

Також до робочого візиту долучились міський голова Микола Боровець, голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко, депутат Житомирської обласної ради Олександр Ющенко та голова Новоград-Волинської РДА В’ячеслав Авраменко.

В ході зустрічі генеральний директор КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» Василь Борис ознайомив із відділенням екстреної медичної допомоги, яке було реконструйовано з приймального відділення. Це перше сучасне відділення екстреної допомоги, яке побудовано в області в рамках програми Президента України «Велике будівництво». На даний час воно працює в повній мірі та завдяки сучасному обладнанню надає змогу провести хворим необхідні обстеження, своєчасно встановити діагноз та скерувати пацієнта у відповідні профільні відділення. На ремонтно-будівельні роботи з державного бюджету було виділено – 6 млн 56 тис. грн.

Також присутні ознайомились із ходом будівництва хірургічного корпусу КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО», яке розпочато ще в 2012 році та обговорили подальший вектор дій. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 р. № 479-р проект будівництва хірургічного корпусу внесено до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

В ході обговорення голова політичної партії «Слуга народу» Олена Шуляк запевнила, що буде докладено всіх зусиль, щоб будівництво довгобуду хірургічного корпусу було завершено у 2022-2023 роках.

Також Олена Шуляк та Арсеній Пушкаренко в рамках перебування у Новоград-Волинській міській ТГ здійснили відкриття районного партійного офісу «Слуги Народу» у м. Новограді-Волинському. Він розташований за адресою вул. Соборності, 4. Зазначалось, що офіс стане осередком для діалогу політичної сили зі своїми виборцями, дозволить депутатам отримувати зворотній зв’язок від людей, чути їхні проблеми та напрацьовувати рішення для їх вирішення.

Також під час перебування у м. Новограді-Волинському голова політичної партії «Слуга народу» Олена Шуляк та голова Житомирської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Арсеній Пушкаренко відвідали швейну фабрику ПрАТ ВКФ «Леся».

 

Чат-бот Гаряча лінія