Робота мобільних груп станом на 04.11.2021

4 Листопада 2021, 18:14

Мобільні групи продовжують контролювати дотримання карантинних протиепідемічних вимог. Головна мета – недопущення порушень протиепідемічних вимог на території Новоград-Волинської міської ТГ в умовах «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки. У складі мобільних груп працюють фахівці Новоград-Волинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, Новоград-Волинського районного відділу поліції ГУНП в Житомирській області та структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради.

Представниками мобільних груп було обстежено ринок «Урожай», заклади торгівлі та заклади громадського харчування.

Відповідальними працівниками проводиться роз’яснювальна робота, перевіряється наявність «зеленого» COVID-сертифікату, дезінфікуючих засобів, дотримання дистанції та маскового режиму.

Під час однієї з перевірок у одному із магазинів промислової групи представниками мобільної групи виявлено відсутність у працівників «зеленого» COVID-сертифікату. Відповідно до рішення позачергової міської комісії ТЕБ та НС від 28.10.2021 року – магазин здійснювати свою діяльність на території Новоград-Волинської міської територіальної громади не може. Представниками поліції було здійснено попередження.

Нагадуємо, що відповідальність за порушення, вчиненні в період карантинних обмежень передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення (ст. 44-3). Зокрема, передбачено відповідальність за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, – тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Для громадян це від 17 000 до 34 000 гривень, для посадових осіб – від 34 000 до 170 000 гривень.

Перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, – тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 170 грн до 255 гривень.

 

Чат-бот Гаряча лінія