Родинне свято «Читаюча родина єднає Україну»

13 Травня 2024, 10:44
Чудове родинне свято «Читаюча родина єднає Україну» від Звягельської бібліотеки та #Дитячий_бібліопростір_ім_Олени_Пчілки, присвячене Дню Матері та Дню Сім’ї, пройшло на «УРАААА!»
Перед початком свята було проведено бліц-опитування жителів міста «Як пройти до дитячої бібліотеки?», де з’ясувалося, що серед 50 опитуваних містян, на жаль, лише 19 знали правильну відповідь.
Гості свята мали можливість відвідати цікаві та веселі локації:
– «Книжковий фуршет для сімейного читання «Малятам, їхнім мамам і татам», де ознайомилися з новими книгами, які є в дитячому бібліопросторі;
– «Стань читачем бібліотеки»: мали можливість обрати книгу і записатися до бібліотеки;
– «Приготуй… створи… привітай…», де могли виготовити власноруч подаруночок для мами та бабусі;
– «Казкопазл», де всі охочі збирали картинки з різних казок;
– «Бібліочаювання» – найсмачніша локація, яка не залишила голодним жодного гостя свята.
Під час святкової програми учасники мали змогу ВПЕРШЕ за історію всіх свят, що ми проводили, заробити справжні бібліотечні «гроші» – МУДРИКИ і обміняти їх на призи на локації «Бібліотечна Крамничка».
Конкурси та забави «Чарівний пасхальний кошик», «Співуча Україна», «Мамина вікторина» принесли дітлахам багато «мудриків», за які ВСІ отримали цікаві призи.
Родзинкою свята став головний сюрприз від організації дитячих свят «СМАЙЛ НВ» – ростова лялька та бульбашкове шоу!
Зі святом вас! З Днем Матері та з Міжнародним днем сім’ї! Нехай ваші родини будуть міцними, здоровими, щасливими, радісними і обов’язково між вами панує спокій, злагода, порозуміння та мир. А наша квітуча, багата Земля – Україна – буде вільною, мирною та процвітаючою державою!
Дякуємо за можливість проведення родинного свята нашим захисникам та захисницям, що бережуть наш спокій, наші з вами життя – які зараз не з нами, а на передовій. Низький їм уклін!
Висловлюємо подяку:
Звягельська бібліотека – мережі бібліопросторів громади,
ПрАТ “Звягельхліб”, в особі генерального директора Сергія Портянка,
– організації дитячих свят Smile NV.
Особлива подяка за чистоту, порядок, затишок на універсальному майданчику для ігрових видів спорту голові правління ОСББ «Згода» ДМИТРУ ОПАНАСОВИЧУ СЕМЕНЮКУ та його підлеглим. Сподіваємося на подальшу співпрацю!
Щиро раді бачити вас, дорогі друзі, у бібліопросторах Звягельської бібліотеки! До нових зустрічей!
Звягельська бібліотека
Чат-бот Гаряча лінія