Роздані деззасоби прийомним сім’ям та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах

25 Квітня 2020, 8:38

Через припинення відвідування закладів освіти, закриття інтернатних установ та запровадження інших заходів, що передбачають цілодобове перебування дітей вдома, зростає ризик незабезпечення їхніх першочергових потреб. Більш за все це стосується сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Вразливість сімей посилюється непоодинокими випадками втрати батьками роботи або постійного доходу. Тож на час дії карантинних заходів проблеми виконання батьками своїх обов’язків щодо дітей, а також профілактика домашнього насильства перебувають під особливою увагою соціальних служб.
Під час дії карантину, працівники Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді цікавляться станом справ у кожній родині, наголошуючи на відповідальності батьків за дітей, необхідності неухильного контролю за дітьми по дотриманню карантину і перебуванню їх вдома, як в телефонному режимі, так і під час відвідувань за місцем проживання сімей.
Впродовж тижня, фахівцями були роздані деззасоби для очищення шкіри рук прийомним сім’ям, дитячому будинку сімейного типу та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах. Окрім того, колектив Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді висловлює свою вдячність за благодійну допомогу одній з сімей, які перебувають у скрутному становищі депутату Новоград-Волинської міської ради ЮРКІВУ Василю Матвійовичу.

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Чат-бот Гаряча лінія