Розглянули актуальні питання у сфері безпеки дорожнього руху

5 Січня 17:47

5 січня під головуванням заступника міського голови Віталія Якубова відбулося засідання комісії з питань безпеки дорожнього руху на території Новоград-Волинської міської територіально громади. Дана комісія затверджена розпорядженням міського голови від 11.12.2020 року №268 (о) «Про утворення комісії з питань безпеки дорожнього руху на території Новоград-Волинської міської територіально громади» (зі змінами) та створена з метою забезпечення безпеки дорожнього руху, підтримання у належному стані шляхової мережі громади, її обладнання технічними засобами організації дорожнього руху. До її складу входять фахівці галузі житлово-комунального господарства, архітектури та містобудування, представники управління патрульної поліції в Житомирській області Департаменту патрульної поліції, депутати міської ради.

Під час засідання розглядалися актуальні питання у сфері безпеки дорожнього руху, зокрема ініційовані жителями громади:

  • поновлення та встановлення дорожніх знаків;
  • організація стоянки таксі на вулиці Героїв Майдану, 36/1;
  • встановлення світлофору на перехресті вулиць Івана Франка – Лесі Українки, а також перспективи розробки схеми організації дорожнього руху на відрізку дороги від перехрестя вулиць Шевченка – Пушкіна – Лесі Українки до перехрестя вулиць Лесі Українки – Івана Франка (круговий рух, дорожні знаки, світлофори та інші важливі питання безпеки дорожнього господарства).

На комісії обговорено та акцентовано увагу на тому, що пристрої для зарядки автомобілів на вулиці Героїв Майдану, 36/1 в неактивному стані є безпечними.

Всі пропозиції, розглянуті на комісії, взято на контроль та планується реалізувати у 2022 році.

 

Управління житлово-комунального господарства та екології міської ради

Чат-бот Гаряча лінія