Розглянули питання розширення формату проведення Міжнародного свята літератури та мистецтв «Лесині джерела»

28 Листопада 2017, 7:35

28 листопада 2017 року під головуванням заступника міського голови Оксани Гвозденко відбулась нарада з керівниками музеїв міста, участь у якій взяли в.о. начальника відділу культури і туризму міської ради Леся Адамович, директор міського Палацу культури ім. Лесі Українки Ірина Антипчук та директор централізованої бібліотечної системи Людмила Онищук.

У ході робочої зустрічі було обговорено питання щодо діяльності закладів музейної справи. Крім того, за результатами робочого візиту заступника міського голови та в.о. начальника відділу культури і туризму міської ради до Міністерства культури України, який відбувся на минулому тижні, учасники наради розглянули питання розширення формату проведення Міжнародного свята літератури та мистецтв «Лесині джерела». Дане питання було підтримано Державним секретарем Міністерства культури України Ростиславом Карандєєвим і начальником Управління з питань мовної політики та літератури Ларисою Нікіфоренко.

Тож присутні напрацювали ряд заходів, які будуть запропоновані для подання до Міністерства культури України та включення їх у план заходів Міністерства для фінансування у 2018 році.

Також за дорученням Оксани Василівни розпочато підготовку плану заходів до відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки, яке відбудеться у 2021 році.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія