Розглянули питання співфінансування будівництва хірургічного корпусу КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»

21 Травня 2019, 13:31

20 травня 2019 року під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулась виїзна нарада щодо співфінансування будівництва хірургічного корпусу КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО».

Отож, очільник міста за участю першого заступника міського голови Сергія Колотова, заступника міського голови-начальника фінансового управління міської ради Ірини Ящук, начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомира Дутчака, начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю міської ради Оксани Талько разом із головою районної ради Дмитром Рудницьким, керуючим справами виконавчого апарату районної ради Русланом Лавренчуком, головою Брониківської сільської ОТГ Надією Залевською та головою Городницької селищної ОТГ Іваном Оніщуком здійснив виїзд на будівництво стратегічно важливого об’єкту, для майбутнього госпітального округу.

Нагадаємо, що будівництво хірургічного корпусу міськрай ТМО включено у план фінансування із Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), а також передбачає співфінансування з міського та районного бюджетів, і бюджетів об’єднаних територіальних громад.

Відтак, головний лікар КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» Василь Борис проінформував про виконання фінансових зобов’язань щодо об’єкту спільного користування.

Зокрема, у 2017 році на зазначені цілі освоєно 8640,0 тис. грн.: з міського бюджету – 3040,0 тис. грн., в тому числі – 1040,0 за сприяння депутатів міської ради; з обласного бюджету 5600,0 тис. грн., в тому числі за сприяння депутатів обласної ради – 600,0 тис. грн.;

З бюджету Новоград-Волинського району кошти у 2017 році не було виділено.

У 2018 році було освоєно 10 234,2 тис. грн., в тому числі: з міського бюджету – 1 512,2 тис. грн.; за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) – 6 670,0 тис. грн.; з обласного бюджету за сприяння депутатів обласної ради – 848,8 тис. грн.; з районного бюджету 574,8 тис. грн.; з бюджетів об´єднаних територіальних громад (ОТГ): 628,4 тис. грн. (Городницька – 201,6 тис. грн., Чижівська – 118,8 тис. грн., Брониківська – 200,0 тис. грн., Піщівська – 108,0 тис.грн.).

Цьогоріч, станом на 20 травня 2019 року, на будівництво хірургічного корпусу міськрай ТМО з міського бюджету виділено та профінансовано 518,4 тис. грн., з бюджету Чижівської сільської ОТГ – 175,8 тис. грн., з бюджету Піщівської сільської ОТГ виділено 159,8 тис. грн. Крім того, очікується надходження коштів з Державного фонду регіонального розвитку.

Наразі з бюджетів Новоград-Волинської районної ради, Городницької селищної та Брониківської сільської ОТГ відповідні кошти не було виділено. Однак, їх голови сьогодні запевнили, що питання фінансування продовження будівництва хірургічного корпусу міськрай ТМО будуть розглянуті на чергових сесіях відповідних рад.

 

Чат-бот Гаряча лінія