Розглянуто питання щодо спрямування у 2016 році коштів державного фонду регіонального розвитку на продовження будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайТМ

18 Січня 2016, 21:13

Міністерство фінансів України на виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України розглянуло лист Новоград-Волинської міської ради щодо спрямування у 2016 році коштів державного фонду регіонального розвитку на продовження будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайТМО.

В листі зазначено, що враховуючи статтю 24-1 Бюджетного кодексу України та Порядок підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196, порушене у звернення питання повинно вирішуватися Житомирською облдержадміністрацією та Мінрегіоном в установленому порядку.

«За інформацією Житомирської обласної державної адміністрації, наданою листом від 18.12.2015 №5874/06/2-15, у січні 2016 року планується здійснити конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у наступному році. У разі визначення вищезгаданого об’єкту переможцем конкурсного відбору, його буде включено до Переліку інвестиційних програм і проектів по Житомирській області» – йдеться у повідомлення Міністерства фінансів України.

Також на адресу міської ради надійшов аналогічний лист-відповідь від департаменту містобудування, архітектури будівництва та житлово-комунального господарства Житомирської облдержадміністрації. В листі повідомляється (як і наголошувало Міністерство фінансів України), що питання фінансування будівництва хірургічного корпусу Новоград-Волинського міськрайТМО за рахунок коштів Фонду буде вирішуватися згідно затвердженого постановою КМУ від 18 березня 2015 року №196 Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

«Засідання регіональної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору інвестпроектів відбудеться 22 січня 2016 року.

Проекти подаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування за формою разом з переліком документів, встановлених наказом Мінрегіону від 24.04.2015 №80.

До початку засідання регіональної конкурсної комісії заявник має розмістити інвестпроект на відповідній сторінці офіційного веб-сайту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (htpp://dfrr.minregion.gov.ua)» – зазначається у листі.

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія