Розглянуто питання щодо управління комунальним майном
![Розглянуто питання щодо управління комунальним майном](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1ds6nm3k26tgq2r4cs3n21k5u3a.jpg)
9 серпня 2017 року під головуванням секретаря міської ради Олени Пономаренко відбулось засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності за конкурсом територіальної громади міста, у ході якої були розглянуті питання щодо вивчення попиту з половинною орендною платою для проведення занять з дітьми в школах; щодо внесення змін до діючих договорів та розірвання одного з них; тощо. Також Олена Анатоліївна провела засідання комісії виконавчого комітету міської ради з окремих питань управління комунальним майном, на порядок денний якої були винесені питання щодо списання та продажу майна комунальної власності територіальної громади. Загалом на комісіях було розглянуто 9 питань.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради