Розглянуто питання щодо управління комунальним майном

7 Вересня 2017, 8:31

6 вересня 2017 року під головуванням першого заступника міського голови С.Ю. Колотова та за участі секретаря міської ради О.А. Пономаренко відбулось засідання комісії з питань надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста за конкурсом, під час якого було розглянуто 6 поточних питань.

Зокрема, бурхливо обговорювалось питання щодо продовження договору оренди з ПП „Теплодар 2“, яке використовує приміщення на вул. Пушкіна,44 для виробництва та постачання теплової енергії на альтернативних видах палива. У зв’язку з постійним порушенням теплового режиму в СШ №4 та в дитячому садочку комісія не погодила продовження договору оренди комунального майна. 

Крім того, за результатами засідання комісією рекомендовано виконавчому комітету міської ради надати дозвіл управлінню освіти і науки міської ради на укладання договорів оренди з погодинною орендною платою в навчальних закладах з громадською організацією „Молодіжний спортивно-оздоровчий клуб „Січ“ для проведення занять з карате та з ФОП Гончаренко Л.Г. для проведення занять з англійської мови.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія