Розглянуто та погоджено порядок денний тридцять третьої сесії міської ради восьмого скликання

29 Травня 2023, 14:13

З 22 по 29 травня у стінах Звягельської міської ради проходили засідання постійних комісій міської ради та погоджувальної ради з розгляду питань порядку денного тридцять третьої сесії міської ради восьмого скликання.

????В ході роботи засідань розглянули звіт щодо виконання бюджету міської територіальної громади за І квартал 2023 року та пропоновані зміни до бюджету міської територіальної громади. Вчергове обговорили питання виділення коштів на потреби військових формувань громади.
???? Опрацювали зміни до Положення про надання адресних грошових допомог громадянам Звягельської міської територіальної громади, а саме щодо виплати одноразової допомоги на оздоровлення дітям учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, бойових дій у зв’язку із військовою агресією російської федерації, загиблих та зниклих безвісти Захисників і Захисниць України, осіб, які беруть участь бойових дій у зв’язку із військовою агресією російської федерації. Якщо депутати схвалять це рішення на сесії, то родини наших захисників зможуть отримати по 5 000 гривень на кожну дитину від 7 до 18 років для її оздоровлення.
????Детально опрацювали список кандидатів для нагородження відзнаками орденами «Звягельська доблесть» та «Звягель» і присвоєння посмертно звання «Почесний громадянин Звягеля» загиблим воїнам.
???? Значну увагу приділили питанню безпритульних тварин. Відтак, на розгляд міської ради запропоновано зміни до Програми поводження з тваринами та регулювання чисельності безпритульних тварин, а також питання затвердження Порядку біостерилізації, вакцинації та чипування домашніх безпородних тварин (собак) на території громади.
???? Також на розгляд міської ради внесено звернення депутатів Звягельської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги тепло- та водопостачання за 2022-2023 роки. Протягом 2022 та 2023 років Звягельська міська рада надавала необхідну підтримку КП «Звягельтепло» та КП «Звягельводоканал» з місцевого бюджету, завдяки чому мешканці громади безперебійно отримували відповідні комунальні послуги. Однак різниця в тарифах підприємствам за ці роки не була компенсована державою, що призвело до зростання заборгованості підприємств.
???? Виникла полеміка в ході обговорення питання щодо облаштування ліфта в лікувальному корпусі. Думки членів погоджувальної ради розійшлися стосовно виконання капітального ремонту чи натомість придбання нового ліфта. Тому питання буде вирішуватися на пленарному засіданні тридцять третьої сесії міської ради.
???? Крім того обговорили пропозиції щодо внесення змін і доповнень в окремі положення, програми, статути та інші нормативно-правові акти, розглянули ряд майнових та земельних питань.
В ході роботи члени комісії спільно заслухали пропозиції жителів громади, структурних підрозділів та представників державних органів. Всього під час пленарного засідання тридцять третій сесії міської ради восьмого скликання планується розглянути 39 питань. З усіма проектами рішень чергової сесії міської ради можна ознайомитись на офіційному веб-порталі документів Звягельської міської ради за посиланням: https://portal.nvrada.gov.ua/
Прямі трансляції засідань:
????22.052023 – постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів https://youtube.com/live/q8DshlpM6MM
????22.05.2023 – постійна комісія з питань депутатської етики, дотримання законності та охорони прав і свобод громадян
????23.05.2023 – постійна комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту
????24.05.2023 – постійна комісія міської ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин
???? 25.05.2023 – постійна комісія міської ради з питань бюджету територіальної громади, комунальної власності та економічного розвитку https://youtube.com/live/jfF-CvHqnws
???? 29.05.2023 – засідання погоджувальної ради https://www.youtube.com/watch?v=gauDqVEHBtQ
Чат-бот Гаряча лінія