Розпочала роботу поліцейська станція для сіл Звягельської громади

8 Лютого 2024, 15:35

Сьогодні, 8 лютого, у с. Пилиповичі відбулося урочисте відкриття поліцейської станції в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» на території Звягельської МТГ.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» – це черговий крок у реформі Національної поліції, направлений на безпеку та захист населення.
Мета проєкту полягає в тому, щоб офіцер поліції постійно знаходився поряд із мешканцями своєї територіальної громади, плідно співпрацював із жителями та орієнтувався на їхні потреби.
В ході заходу Звягельський міський голова Микола Боровець та заступник начальника ГУНП Юрій Іванюк підписали Меморандум про співпрацю та партнерство між Головним управлінням Національної поліції в Житомирській області та Звягельською міською радою.
Юрій Іванюк вручив Миколі Боровцю Подяку ГУНП в Житомирській області за плідну співпрацю та взаємодію на засадах партнерства з поліцією Житомирщини з питань організації заходів щодо профілактики кримінальних (адміністративних) правопорушень, ефективної боротьби зі злочинністю, зміцнення законності та правопорядку на території Звягельської міської територіальної громади.
Після цього громадськості представили поліцейського офіцера громади – капітана поліції Віталія Лебігу, урочисто вручили йому бодікамеру та помпову рушницю, а також ключі від службового автомобіля, закупленого за кошти бюджету громади.
Всі бажаючі могли оглянути службовий автомобіль та поліцейську станцію, які буде використовувати у службовій діяльності поліцейський офіцер громади.
Територія обслуговування поліцейського офіцера громади включає в себе с. Степове, с. Анета, с. Городище, с. Великий Молодьків, с. Груд, с. Пилиповичі, с. Багате, с. Дідовичі, с. Борисівка, с. Майстрів, с. Майстрова Воля, с. Маковиці, с. Олександрівка, с. Наталівка.
Поліцейська станція розташована за адресою: вул. Довженка, 1А, с. Пилиповичі (ІІ поверх сільської ради).
Контактний номер телефону: +380973262502.

Графік прийому: вівторок – п’ятниця з 9:00 до 13:00.

Чат-бот Гаряча лінія