Розпочалися тренування добровольців із формування цивільного захисту

7 Лютого 2023, 11:40

 

Добровільне формування цивільного захисту Звягельської міської територіальної громади було утворено рішенням виконавчого комітету міської ради від 11 січня 2023 року для проведення допоміжних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у нашій громаді.

Метою його утворення є проведення допоміжних робіт із запобігання або ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та широке залучення громадян до дій, пов’язаних із широкомасштабною збройною агресією російської федерації проти України.

Минулого тижня відбулося ознайомче тренування добровільного формування цивільного захисту Звягельської міської ради спільно з представниками Звягельського районного управління ДСНС у Житомирській області.

В ході навчання добровольці ознайомилися із технічними характеристиками, призначенням та особливостями експлуатації допоміжних інструментом для виконання покладених задач. Члени добровільного формування будуть забезпечені формою для проведення робіт, необхідними засобами захисту.

Добровільне формування цивільного захисту є тимчасовим добровільним об’єднанням громадян, що утворюється під час загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій для виконання допоміжних робіт. Таке формування може залучатися для поверхневого розбору завалів, розчистки маршрутів руху техніки; збору інформації про знаходження людей у зоні надзвичайної ситуації; евакуації постраждалого населення; надання допомоги професійним рятувальникам в організації життєдіяльності на період проведення рятувальних робіт; виконання заходів з охорони громадського порядку тощо.

Добровольці — це перші помічники професійних пожежних, які реагують на пожежі та надзвичайні ситуації, що виникають на території їх громади.  Перш за все – це небайдужі громадяни, які вирішили зробити свій внесок у забезпечення безпеки громади. Люди, які готові кинути всі свої справи на час виклику аби врятувати чиїсь життя.

Нагадуємо, що триває набір учасників добровільного формування цивільного захисту Звягельської міської територіальної громади.

Всі охочі можуть приєднатися до добровільного формування цивільного захисту Звягельської міської територіальної громади, заповнивши анкету за посиланням https://dmpo.dsns.gov.ua/…/ya-pragnu-stati-dobrovolcem-1 в розділі «Я прагну стати добровольцем», або власноруч написавши заяву на вступ до формування у відділі з питань цивільного захисту міської ради за адресою: м. Звягель, вул. Шевченка, 16.

За додатковими питаннями звертатися за телефоном: (04141) 3-53-70.

Відділ з питань цивільного захисту міської ради

#Звягель

#Звягель_безпечний

#Звягель_цивільний_захист

Чат-бот Гаряча лінія