Розпочато культурно-мистецьку акцію до Дня Героїв «Звягель – місто Героїв»

22 Травня 2017, 16:30

За ініціативою студентів комунального вищого навчального закладу «Новоград-Волинський медичний коледж», яка була підтримана міським головою В.Л. Весельським, управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради було створено молодіжний проект «Звягель – місто Героїв» по створенню національно-патріотичного муралу із різнопланових малюнків, присвячених Дню Героїв. Організаційним комітетом було розглянуто понад 40 пропозицій від учнівської і студентської молоді, та обрано 8 малюнків, які вже наносяться на внутрішню сторону паркану військової частини А3814 Новоград-Волинського гарнізону. Учасниками акції стали вихованці ЗОШ № 3, 4, 6, НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня», міська Школа мистецтв, економіко-гуманітарний коледж, медичний коледж.

Втілення проекту розпочато. Урочисте підведення підсумків культурно-мистецької акції до Дня Героїв «Звягель – місто Героїв» відбудеться 25 травня 2017 року о 14:00 год. на території військової частини А3814 Новоград-Волинського гарнізону.

Приємно відзначити, що управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації схвалило вищезазначений проект та приймає участь спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради у його фінансуванні. 

Мета акції – підтримати громадську активність молоді, сформувати високу національно-патріотичну свідомість, почуття відданості своїй державі на прикладах героїчної боротьби українського народу за самовизначення та творення власної держави, прищеплення поваги до захисників України, які перебувають в зоні АТО, актуалізувати такі моральні цінності, як гуманність, добро та любов.

 

Наталія Борис,
начальник управлінням у справах сім’ї, молоді, 
фізичної культури та спорту міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія