Розпочато обговорення нових правил благоустрою території Новоград-Волинської МТГ

10 Грудня 2021, 14:28

Депутати міської ради та представники відповідних структурних підрозділів виконавчих органів міської ради розпочали обговорення нових правил благоустрою території Новоград-Волинської міської ТГ. 09 грудня начальник відділу благоустрою та екології управління ЖКГЕ міської ради Олексій Костриков презентував проєкт регуляторного акту рішення сесії міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території Новоград-Волинської міської територіальної громади», який розроблено з метою поліпшення благоустрою, санітарного стану, забезпечення чистоти і порядку на території населених пунктів громади.

Участь у презентації взяли міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, депутати міської ради Олександр Поліщук, Лариса Шутова, Лілія Хрущ, Степан Нусбаум, Сергій Литвинчук, працівники виконавчих органів міської ради та інспекції благоустрою при управлінні ЖКГЕ міської ради.

Під час зустрічі обговорили основні моменти нових правил благоустрою, які установлюють вимоги щодо благоустрою території, регулюють права та обов’язки учасників правовідносин у сфері благоустрою, визначають комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Правила благоустрою – це важливий документ для усієї громади, який затверджуватиметься на сесії міської ради та яким у своїй роботі керуватиметься інспекція благоустрою. Під час зустрічі були наданні пропозиції та зауваження до проєкту.

Проєкт регуляторного акту рішення сесії Новоград-Волинської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території Новоград-Волинської міської територіальної громади» розміщено на офіційному сайті міської ради у рубриці «Документи» – «Регуляторна політика» – «Проєкти регуляторних актів» за посиланням: https://info.nvrada.gov.ua/uk/documents/item/11023

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акту приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на сайті міської ради за адресою: Новоград-Волинська міська рада, Житомирської області, 11700, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16, e-mail: gkg.nv.ua@ukr.net, тел: (04141) 3-54-43.

 

Чат-бот Гаряча лінія